Happy Weekend doprava zadarmo pri nákupe nad 30 EUR - tak kúp si niečo !

Annemarie Börlind, Strana 11

Exkluzívna prírodná kozmetika AnneMarie Borlind obsahuje výnimočne kvalitné rastlinných ingediencie a zároveň je absolútne bez živočíšnych výťažkov, ropných derivátov a silikónov. Rastlinné látky pochádzajú prevažne z kontrolovaného, organického pestovania rastlín. Používajú sa iba vysoko kvalitné suroviny, hodnotné, za studena lisované rastlinné oleje, éterické oleje, bylinné extrakty, aktívne ingrediencie z mora a prvotriedne vitamíny.

Voda použitá v produktoch pochádza z vlastných zdrojov spoločnosti AnneMarie Borlind, z prameňa "Walter-Lindner-Spring", ktorý sa nachádza v kúpeľnom regióne v Nemecku, známym pre jeho liečivú silu. Táto voda nie je chemicky ošetrená, preto je bohatá na minerály ako napríklad draslík, magnézium, kalcium, zinok známych pre ich podporné vlastnosti pre pokožku. Táto výnimočná nemecká značka je certifikovaná certifikátom Eco Control.

 

V tejto kategórii nie je momentálne žiadny tovar...

Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.