Halloweenska zľava -12% s kupónom - 12EXTRA - platí pri nákupe nad 15 EUR.

Beauty perlové séra

BEAUTY PEARLS ANTI-POLLUTION

Predstavujeme Vám unikátnu svetovú novinku od nášho výrobcu. Perlové séra Anti-Pollution, ktoré prirodzene chránia pokožku.

S produktami BEAUTY PEARLS sme vyvinuli úplne unikátny rad produktov pre starostlivosť o vašu pokožku. Perly v gélovitej forme a vzácne ingrediencie botanického kaviáru sme zlúčili do troch vysoko koncentrovaných sér, ktoré vytvárajú prirodzený ochranný štít, čím chránia proti negatívnym environmentálnym vplyvom a voľným radikálom. Navyše obsahujú špeciálne aktívne ingrediencie prispôsobené jednotlivým potrebám pokožky. BEAUTY PEARLS ANTI-POLLUTION sme vyvinuli ako prvý na svete v prírodnej kozmetike!

Účinné látky použité v BEAUTY PEARLS boli starostlivo vybrané, aby boli vzájomne v harmónii, a boli tak zároveň kompatibilné s ostatnými produktami Annemarie BÖRLIND. BEAUTY PEARLS sú určené ženám od veku 25+ s rozličnými pleťovými požiadavkami, ktoré sa zaujímajú o nové inovatívne produkty. Borlind preto vyvinul 3 druhy sér, aby sme dokázali uspokojiť potreby pleti mladších aj starších vekových kategórií.

Sú doporučované používať pod denný krém, nie samostatne ako gél, pretože neobsahujú žiadne lipidy. BEAUTY PEARLS obsahujú jemné trblietavé pigmenty pre rozjasnenie pokožky, preto sa preferujú pre denné použitie.


HLAVNÉ INGREDIENCIE V GÉLE:

Caulerpa Ientilifera - Caulerpa Ientilifera je zelená riasa známa pod názvom „zelený kaviár“. Táto riasa je bohatá na minerály, vitamín A a C a má niekoľko významných nenasýtených mastných kyselín. Má tiež antibakteriálne a antimykotické účinky.

Kozmetické účinky:

- zlepšuje súdržnosť a výmenu medzi epidermis a dermis - zjednocuje štruktúru pleti
- redukuje znaky starnutia 
- liftuje a spevňuje tkanivá kože

Kyselina Hyalurónová - Kyselina hyalurónová je prírodná látka, ktorá sa prirodzene nachádza v spojivových tkanivách nášho tela. Najdôležitejšou funkciou je viazať vlhkosť. Kyselina hyalurónová použitá v ANNEMARIE BORLIND produktoch je získaná biotechnologickým spôsobom a je obzvlášť dobre tolerovaná, pretože sa podobá tej v našom tele. Vytvára dlhodobú zásobu vlhkosti a má revitalizačný efekt a viditeľne vyhladzuje pokožku.

HLAVNÉ INGREDIENCIE V PERLÁCH:

Hnedá riasa, polysacharidy a prírodné minerály

- zlepšuje súdržnosť a výmenu medzi epidermis a dermis - zjednocuje štruktúru pleti
 - redukuje znaky starnutia - liftuje a spevňuje tkanivá kože

BOTANICKÝ ZELENÝ KAVIÁR - Svetová novinka v prírodnej kozmetike

V Ázii je botanický kaviár súčasťou zdravého jedálnička ľudí. To platí najmä pre obyvateľov "ostrova storočných", ktorých vysoký vek a dobrý zdravotný stav je pripisovaný ich stravovacím návykom a životnému štýlu. V kozmetike, botanický kaviár zlepšuje súdržnosť medzi epidermis a dermis, čím dôjde k zlepšeniu a spevneniu štruktúry pleti.

Börlind je prvý výrobca prírodnej kozmetiky, ktorý začlenil túto surovinu do svojich produktov. Ťažba – získavanie kaviáru prebieha v ekologicky chránenom prostredí vo Francúzsku, kde technológia state-of-the- art zaručuje, že žiadna zo vzácnych zložiek sa z týchto rias nevytratí. Tento extrakt a kyselina hyalurónová obklopujú vzácne perly. Ich základná štruktúra sa skladá z alginátu z hnedej riasy a ďalej z polysacharidov. Zloženie vytvára 3D ochrannú maticu na povrchu pokožky, ktorá ako „druhá“ koža, zabraňuje preniku akýmkoľvek radikálom a útokom vonkajšieho prostredia na kožu. Táto účinnosť bola vedecky potvrdená nezávislými skúšobnými ústavmi. Vzácne zložky vytvárajú 3D ochrannú maticu, ktorá vytvára ako keby „druhú“ kožu, zabraňuje útoku voľných radikálov a škodlivín z vonkajšieho prostredia na pokožku.

 

V tejto kategórii nie je momentálne žiadny tovar...

Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.