Jar je tu a s ňou aj 12% zľava s kupónom: JAR12

Éterický olej Verbena citrónová Andy BIO - Primavera

Kód: PMV1408
-12% s kupónom: JAR12
Neohodnotené
Značka: Primavera
€15,34
do 7 dní
Variant

Svieža ovocno-kvetinová citrusová vôňa najvyššej kvality.

Detailné informácie

Podrobný popis

Svieža ovocno-kvetinová citrusová vôňa najvyššej kvality.

Verbena Andská je voňavý citrónový ker, ktorý je pôvodom z Peru. Nazýva sa v indiánskom jazyku "Huamanseco". Darí sa jej v polohách 2700 - 2900 metrov nad morom vo Svätom Inkatal, Valle Sagrado de los Inka. Jej silica sa vyznačuje veľkou sviežosťou a čistotou.
100% prírodné éterické oleje Primavera tvoria najširšiu kolekciu certifikovaných esenciálnych olejov, získaných šetrným spôsobom z biodynamicky vypestovaných rastlín. Éterické oleje majú pozitívny vplyv na psychiku, aktivujú zmysly posilňujú telo. Maju široké uplatnenie v domácej aromaterapii, v starostlivosti o telo a pokožku.

Použitie: Éterické oleje môžete využiť mnohými spôsobmi. Možno ich použiť ako prísadu do masážnych olejov, kúpeľov, vonných zmesí i do aromalampy.

POZOR: Éterické oleje sú síce prírodné, ale sú to vysoko koncentrované prchavé, horľavé látky, preto je potrebné ich vždy zriediť v správnom pomere. Neriedené oleje nikdy nepoužívajte na priamo na pokožku - výnimkou je Levanduľa a Tea Tree, ktoré je možné používať priamo. Chráňte oči! Nepatrí do rúk DEŤOM.

Ingrediencie:  Lippia Citriodora Leaf/Flower Oil, Citral**, Citronellol**, Limonene**, Linalool**

** prirodzená súčasť silice

Miesto zberu: Peru - Bio

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: