HÚŽEVNATOSŤ BAMBUSOVÉHO VÝHONKU - JIN GU DIE SHANG WAN - TCM herbs

 
 
Tradičná čínska bylinná zmes.
€15,50
Značka TCM Herbs
Kategória Bolesť svalov, chrbta, kĺbov
Zvoľte variant
Kód tovaru TCH205 Objem: 100 tabliet / 30 g zvyčajne skladom €15,50
   
 

HÚŽEVNATOSŤ BAMBUSOVÉHO VÝHONKU - JIN GU DIE SHANG WAN - TCM herbs

Nariadenie Komisie EÚ č. 432/2012 (z dňa 16. mája 2012), ktoré platí od 14.12.2012 nám neumožňuje uvádzať účinky produktov na ľudský organizmus.

Ak sa chcete o bylinných zmesiach TCM Herbs dozvediet viac, využite komplexné informácie priamo na stránke výrobcu: www.patentnimedicina.cz

http://www.patentnimedicina.cz/cz/bylinne-produkty

Pôsobenie:

  • Upravuje obeh krvi XUE
  • Rozptyľuje blokádu krvi XUE YU
  • Utišuje bolesť

Odborná literatúra o TCM uvádza: Ide o komplexnú zmes používanú pri bolestiach pohybového aparátu (svalov, šliach a kostí) z najrôznejších príčin. Počas užívania tohto preparátu nedochádza iba k tlmeniu bolesti, ale predovšetkým k celkové regenerácii týchto tkanív. Veľmi účinná je pri liečbe rôznych zranení pohybového aparátu (podvrtnutia, pomliaždeniny) a tiež podporuje hojenie zlomenín. Používa sa samostatne alebo so Šaolinovým olejom či akupunktúrou.

Rozbor bylín v zmesi: San qi zastavuje krvácanie, rozprúďuje stagnáciu krvi, zmenšuje opuchy a tlmí bolesť, Mu dan pi ochladzuje teplo v krvi, rozpúšťa krvné zrazeniny a rozprúďuje krv, Hong hua rozprúďuje krv, rozpúšťa krvné zrazeniny a tlmí bolesť, Ru xiang rozprúďuje krv a Qi, uvoľňuje šlachy, odblokováva dráhy, tlmí bolesť a zmenšuje opuchy, Mo yao rozprúďuje krv, rozpúšťa krvné zrazeniny, zmenšuje opuchy a tlmí bolesť, Chi shao ochladzuje teplo v krvi, rozprúďuje krv a rozpúšťa krvné zrazeniny, Xing ren odblokováva dráhy, Dang gui vyživuje krv, zmenšuje opuchy, rozhýbava a harmonizuje krv, Su mu zastavuje krvácanie, rozpúšťa stagnáciu krvi a tlmí bolesť, San leng rozbíja stagnáciu krvi, podporuje pohyb Qi a tlmí bolesť, Liu ji nu rozpúšťa krvné zrazeniny a tlmí bolesť, Xu duan posilňuje pečen a ľadviny, vyživuje šlachy a kosti, podporuje pohyb Qi a tlmí bolesť.

Dávkovanie: 3x denne 4 tabletky (v Číne používajú v prípade potreby a intenzity ťažkostí dávku 2 - 3x vyššiu). Vhodné kombinovať s Šaolínovým olejom (kód TCH700), ktorý sa užíva lokálne na zasiahnuté miesta k zmierneniu bolesti.

Upozornenie: Neužívať v tehotenstve.

Obsah: 100 tabliet / 30 g (obsah bylín v tabletkách je v maximálnej možnej koncentrácii 1:5)

Výrobca: Medichin TCM Herbs

Čínske bylinné zmesi od výrobcu Medichin:

  • sú 100% prírodné produkty
  • neobsahujú žiadny lepok
  • byliny použité na výrobu sú dôsledne testované v akreditovaných laboratóriách EU Kneipp Forschung v Nemecku
  • byliny neobsahujú žiadne syntetické látky, antibiotiká, kortikoidy, kyselinu aristolochovú
  • sú testované na prítomnosť ťažkých kovov (ortuť, kadmium, olovo, arzén, meď), baktérií (E. coli, salmonela, ostatné baktérie), plesní a kvasiniek (aflatoxíny B1, celkové aflatoxíny), pesticídov
  • čínsky dodávateľ bylín je držiteľom certifikátu GMP (Good manufacture practice)
  • produkty sú schválené UVZ SR

Čo sú Bylinné zmesi WAN ?
Bylinné zmesi WAN sú tradičné čínske bylinné zmesi vo forme lisovaných guličiek. Guličky uľahčujú užívanie, sú chuťovo neutrálne a stabilné. Čínske bylinné zmesi TCM Herbs sú vyrobené podľa starých tisícročných receptúr. Výrobca striktne dbá na dodržiavanie receptúr uvádzaných v lekárskych knihách starých autorov.

Ako pôsobia čínske bylinné zmesi ?
Rešpektujú prepojenosť troch apektov ľudského organizmu - telesného, energetického a duševného. Majú vyvážený účinok na celý organizmus a pôsobia komplexne.

Prečo dôverovať tradičnej čínskej medicíne ?
Tradičná čínska medicína existuje už 4000 rokov. Jej zásady a pricípy sú overené tisícročnými skúsenosťami. Cieľom tradičnej čínskej medicíny je zachovanie zdravia u zdravých a vrátenie zdravia chorým. Tradičná čínska medicína nie je liečiteľstvo, ale vysoko sofistikovaná vedecká disciplína. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.