Objednávky prijaté od 13.12.2018 už do Vianoc NEBUDEME vedieť kompletne vybaviť. Pre viac informácii nás prosím kontaktujte na 0949 020 054 alebo na info@bioterra.sk

Fitne

Fitne je prírodná kozmetika vyrobená v nemecku podľa prísnych pravidiel BDHI certifikácie. Všetky kozmetické produkty značky Fitne spĺňajú podmienky pre BDHI certifikát - kontrolovanú prírodnú kozmetiku. Výrobky musia spĺňať vysoké nároky na kvalitu použitých surovín. Suroviny (oleje, extrakty z rastlín, éterické oleje...) pochádzajú z kontrolovaného BIO hospodárstva alebo kontrolovaného zberu vo voľnej prírode. Prírodné suroviny sa získajú šetrne, tak aby zdroje boli zachované. Jednotlivé zložky sú musia byť pokožkou veľmi dobre znášané. Produkty sú v recyklovateľnom balení. Kozmetické prosukty Fitne sú výlučne rastlinného pôvodu vhodné aj pre vegánov a nie sú testované na zvieratách.

 
2
27 1227
Značky

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.