Nakúpte za 69 EUR a dopravu neplatíte.

Bambusové intímne obrúsky Gentle Day

Kód: GED04
Neohodnotené
€2,29 –13 %
bambusove obrusky gentle day
€2,29 –13 % €1,99
Na sklade
Variant

Bambusové intímne obrúsky Gentle Day® sú vyrobené z veľmi jemnej a ekologickej bambusovej textílie, ktorá je biologicky ľahko rozložiteľná. Obrúsky sú vyrobené bez parfumov, chlóru, parabénov, alkoholu a laurethsulfátu sodného tak, aby nedráždili vašu pokožku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bambusové intímne obrúsky sú vyrobené z veľmi jemnej a ekologickej bambusovej textílie, ktorá je biologicky ľahko rozložiteľná. Obrúsky sú vyrobené bez parfumov, chlóru, parabénov, alkoholu a laurethsulfátu sodného tak, aby nedráždili vašu pokožku. Obrúsky obsahujú hydratačné a upokojujúce látky, ktorými sú extrakt z organického aloe vera a vitamínu E.

Zaujímavosťou je, že bambus dokáže absorbovať o 60 % viac tekutiny ako bavlna a má antibakteriálne účinky. Aj napriek tomu, že je bambus silný materiál, obrúsky vyrobené z neho sú veľmi príjemné na dotyk.

Obrúsky sú v praktickom cestovnom balení s 10 kusmi.
Po vybratí obrúska balenie znova uzavrite, aby ste zabránili jeho vysušeniu.
Bambusové intímne obrúsky sú certifikované OEKO-TEX®. Všetky produkty s týmto označením spĺňajú najvyššie požiadavky na ľudské zdravie a životné prostredie.

Prečo bambus?
je biologicky úplne rozložiteľný – obrúsky sa po použití prirodzene rozložia a nemajú tak žiadny negatívny vplyv na životné prostredie
rastie bez nutného zásahu človeka a akýchkoľvek pesticídov, pretože prirodzene odoláva škodcom (bavlna tvorí len 5 % z celkového počtu pestovaných plodín, pri jej pestovaní sa však používa až 25 % svetových pesticídov)
dokáže rásť aj bez vody a zaberá menšiu hospodársku plochu ako bavlna
prijíma oxid uhličitý a vylučuje do atmosféry kyslík – generuje viac kyslíka ako stromy
neťaží sa z lesov, ale zbiera sa z plantáži, preto nemá žiadny negatívny dosah na oblasti obývané zvieratami, ako sú orangutany alebo pandy
použitý typ bambusu v týchto utierkach nie je ten, s ktorým sa živia pandy
pri zbere sa nepoužívajú žiadne chemikálie, nepoužíva sa bielidlo ani chlór

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: