LL Regeneration

LL REGENERATION - regenerácia pleti nad 30 rokov

V rokoch okolo 30, kedy pleť začína ukazovať prvé znaky starnutia sú rozhodujúce. Najdôležitejšia je preventívna starostlivosť, najúčinnejšia je obnova a regenerácia pleti. Vyvinuli sme najlepší technologický a biologický objav – LL REGENERATION sériu s LL Biokomplexom®. Tento patentovaný bioaktívny komplex podporuje prirodzenú regeneráciu pleti, viditeľnú sviežosť a jemnosť. Podporuje obnovu buniek, spomaľuje starnutie, zlepšuje odolnosť a ochranný mechanizmus pleti, účinne hydratuje pleť a vyhladzuje vrásky. Vrásky sú viditeľne redukované už po 14 dňoch. Výsledkom je svieži, mladší vzhľad. Dlhodobým užívaním redukuje a predchádza výskytu červených žilliek.

  • Podporuje obnovu buniek
  • Vyhladzuje vrásky
  • Hydratuje pleť
  • Posilňuje odolnosť proti starnutiu kože

Hlavné zložky: LL Biokomplex*, šalvia, harmanček, aloe vera, echinacea extrakt, ľubovník bodkovaný, vitamín C, farnesol, bisabol, witch hazel extrakt, bambucké maslo, extrakt z lastovičníka**, jojobový, sezamový olej, pantenol.

* Špeciálna kombinácia ingrediencií vyvinutá a testovaná v Borlindských laboratóriách. Dokázaný urýchlený proces bunkovej obnovy. Chráni pleť pred poškodením vonkajších vplyvov. ** pomáha rozptýliť krvné nahromadenie

 

Najpredávanejšie

20
33 12033
Značky

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.