Aj vaše vlasy môžu byť ako hodváb

Seide čiže hodváb. Presne tak sa volá rada prírodnej vlasovej kozmetiky Annemarie Borlind.

Táto unikátna rada pre všetky typy vlasov od certifikovanej prírodnej kozmetiky Annemarie Borlind poskytuje vašej korune krásy intenzívnu starostlivosť. Všetky šampóny, kondicionéry a vlasové masky majú účinné, čisto prírodné zloženie a neobsahujú žiadne chemické a škodlivé látky.

Neobsahujú sulfáty, minerálne oleje, silikóny, PEG či geneticky modifikované suroviny. Všetky  zložky použité v týchto kozmetických produktoch vlasovej starostlivosti pochádzajú sú bio a pochádzajú z kontrolovaného poľnohospodárstva alebo kontrolovaného zberu vo voľnej prírode.

Hlavné zložky prírodnej vlasovej kozmetiky SEIDE:

Javorový sirup - Cukor obsiahnutý v javorovom sirupe preniká hlboko do vlasovej štruktúry, dodáva vlasu obrovské množstvo vlhkosti a spevňuje ho zvnútra von.

Sodium PCA je prirodzený komponent ľudskej pokožky, ktorý má silnú schopnosť  viazať vo vlasoch vlhkosť a redokovať ich elektrizovanie.

Extrakt z lipového kvetu vytvára na vlasoch ochranný film a dodáva im objem.

Pšeničný proteín viaže vo vlasoch vlhkosť, posilňuje ich, dodáva im lesk a pružnosť.

Aloe vera poskytuje vlasom obrovské množstvo vitamínov, minerálov a aminokyselín a upokojuje pokožku hlavy.

Unikátny patentovaný Natural Care Komplex© v šampónoch prírodnej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND obsahuje javorový sirup, aloe vera a komplex Aquarich© z čierneho ovsa a lecitínu.

Tento prírodný komplex viaže vo vlasoch veľké množstvo vlhkosti, čím zabraňuje ich dehydratácii a lámavosti. Posilňuje vlasy zvnútra smerom navonok, dodáva im lesk. Aminokyseliny obsiahnuté v tomto komplexe opravujú poškodené vlasy a zlepšujú vlasovú štruktúru.

Patentovaný prírodný Natural Oil Komplex© v našich prírodných kondicionéroch a vlasovej maske obsahuje olej z amazonského superovocia pracaxi  a mandľový olej. Tento unikátny komplex aktívnych látok vyhladzuje povrch vlasu, upokojuje pokožku hlavy, pomáha vo vlasoch viazať vlhkosť. Výsledkom sú lesklé, menej lámavé vlasy, ktoré sa ľahko rozčesávajú.

seide_2

Najdôležitejšie v starostlivosti o vlasy je, vyhnúť sa všetkým chemikáliám a škodlivým látkam, ktoré by mohli vlasy poškodzovať. Pre vlasy je dôležité, aby mali prirodzenú starostlivosť so šetrnou prírodnou kozmetikou a mohli rásť zdravé, krásne a silné. Chemickými šampónmi a vlasovými produktami sú vlasy dlhodobo oslabované. Vlasové korienky sú doslova udusené silikónmi a nové vlasy rastú veľmi pomaly sú slabé.

Vyberte si preto vhodný šampón z našej bohatej ponuky čisto prírodnej starostlivosti o vlasy.

Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.