Nakúpte za 69 EUR a dopravu neplatíte.

Aquanature - pôžitok z hydratácie

Inovatívna a hĺbková hydratácia Aquanature Annemarie Borlind

Produkty rady Aquanature sú navrhnuté tak, aby zabezpečili pleti hydratáciu z dlhodobého hľadiska. Obsahujú prírodné extrakty, ktoré majú vysokú schopnosť zadržiavať v pokožke vlhkosť.  Zabraňujú vysúšaniu a udržujú pleť hydratovanú, vláčnu a elastickú.

Mladá pleť obsahuje 10%-20% vody. Už pleť po 30 roku života začína strácať schopnosť viazať vodu a začína byť suchšia. Vyžaduje extra dávku hydratácie, aby si svoj mladý vzhľad udržala čo najdlhšie. Produkty rady Aquanature zvlhčujú pokožku zvnútra a zabezpečujú jej dlhodobú hydratáciu.

Základnou účinnou zložkou rady Aquanature je extrakt z čínskej huby fuciformis tremella. Má podobnú molekulárnu štruktúru kyseliny hyalurónovej a tvorí ochranný film, ktorý vyplňuje jemné linky a vyhladzuje vrásky. Zároveň viaže veľké množstvo vody do seba, čo zaručuje intenzívnu hydratáciu kože zvnútra. Krém dodáva pleti okamžitý príjemný pocit a zanecháva pleť žiarivo krásnu.

Produkty rady Aquanature:

viažu veľké množstvo vlhkosti v pleti a zvlhčujú pokožku zvnútra
vyplňujú jemné línie a vyhladzujú vrásky
posilňujú kožnú bariéru
chránia pleť pred stratou vlhkosti
redukujú produkciu kožného mazu, zjemňujú póry

Účinné látky v rade Aquanature Annemarie Borlind:

Alpská vrbovka (Epilobium fleischeri) - rastie iba v Alpách. Reguluje produkciu kožného mazu a zjemňuje póry.

Papyrus (Fyto bunky z Papyrusu) - Papyrusu sa darí na brehoch riek a močiarov. Je pôvodom z Južnej Európy, juhozápadnej Ázie a Afriky. Papyrus bol "písací papier" starých Egypťanov pred 2500 r.p.n.l. Fyto bunky z Papyrusu podporujú bunkové delenie, výrazne znižujú stratu vody v hornej vrstve kože, stimulujú produkciu mastných kyselín, cholesterolu a ceramidov, čím posilňujú hydrolipidný plášť. Strata vlhkosti je zredukovaná a pokožka je intenzívnejšie chránená pred vonkajšími vplyvmi.

Salicornia (Salicornia herbacea) - tiež známa ako samphiru, morská fazuľa alebo morský asparágus. Rastie v slanom prostredí. Je schopná odolať prílivovým a odlivovým výkyvom reguláciou vody a obsahu soli v bunkách. Každý rok vytvára valcovité vetvy, ktoré vyzerajú ako roztrapatený kaktus. Pomocou špeciálnej technológie sa získava olej, ktorý:

- stimuluje Aquaporiny (malé vodné kanály v membránach), čím povzbudzuje a zvyšuje distribúciu hydratačných látok, zvyšuje Ureu a hladinu vody, čím výrazne vylepšuje obsah vlhkosti v koži. AQUAporin kanál je schopný prepraviť až 3 miliardy molekúl vody za sekundu.

- stimuluje tvorbu špeciálnych proteínov, ktoré zlepšujú súdržnosť keratinocytov v epiderme (bunky z ktorých sa vytvára rohovinová vrstva kože, dôležitá pre jej ochranu) čím sa zamedzuje strate oleja a vlhkosti v pleti.

- stimuluje špeciálne enzýmy, ktoré zosilnia produkciu ceramidov a posilňuje kožnú bariéru, čím opäť znižujú stratu vlhkosť

Snow fungus Snehová huba (Tremella fuciformis) - extrakt z tejto huby má podobnú molekulárnu štruktúru ku kyseline hyalurónovej a preto je botanickou alternatívou ku klasickej kyseline hyalurónovej. Na pokožke má tento extrakt tieto účinky:

- vytvára ochranný film, ktorý vyplňuje jemné línie a vrásky: dokáže naviazať obrovské množstvo vody a poskytuje intenzívnu hydratáciu pleti zvnútra, chráni proti voľným radikálom a zabraňuje predčasnému starnutiu. Štúdie dokazujú, že Tremella Fuciformis má výnimočný hydratačný efekt porovnateľný ku kyseline hyalurónovej.

Kyselina Hyalurónová - je prirodzená látka nachádzajúca sa v spojivových tkanivách nášho tela. Jej najdôležitejšou funkciou je viazať vodu. Kyselina hyalurónová používaná v produktoch Annemarie Börlind sa získava bio-technologickým spôsobom a je veľmi dobre znášaná, pretože je podobná našej ľudskej obsiahnutej v tele. Vytvára dlhotrvajúcu zásobáreň vlhkosti, má revitalizačný účinok a dodáva pleti hladkosť, ktorú môžete vidieť a cítiť okamžite.

Aloe Vera - šťava z listov Aloe Vera obsahuje veľké množstvo aminokyselín, vitamínov a minerálov. Chráni pokožku pred stratou vlhkosti a vonkajším vplyvom (slnko, vietor a chlad).

Náš tip - 24h Hyalurónový hydratačný krém Aquanature Annemarie Borlind

24h Hyalurónový hydratačný krém Aquanature sa stal produktom roka 2013! Produkt získal mnohé pozitívne referencie a v produktovom teste získal 4,8 z 5 hviezdičiek.

Tento krém predstavuje optimálnu hydratáciu pre dehydrovanú, náročnú pokožku. Jeho jemná textúra sa rýchlo vstrebáva do pokožky a zabezpečuje vyváženie vlhkosti po dlhšiu dobu. Svojím zložením je vhodný aj pre zmiešanú pleť. Intenzívny hydratačný komplex botanickej kyseliny hyalurónovej, morských rias a extraktu z aloe vera hydratuje pokožku. Fyto bunky z papyrusu zlepšujú štruktúru a ochranu kožnej bariéry, a tým znižujú predčasné starnutie spôsobené vplyvom životného prostredia. Zároveň je stimulovaná obnova buniek a jemné línie a vrásky spôsobené nedostatočnou hydratáciou pleti sú zjemnené. Pleť sa stáva hladšia, žiarivejšia a jemnejšia.

aqua banner

Rada Aquanature Annemarie Borlind