Mikulášska zľava -10% - použi kupón MIKI10

Prirodzená obnova pleti

Starnutie pleti je prirodzená vec. Vek jednoducho pribúda a s tým sa nedá nič urobiť. Čo je však dôležité, s pribúdajúcim vekom sa treba o pleť dobre starať. Treba pleti dopriať potrebné látky, aby ste podporili jej vlastné regeneračné procesy a udržali ju v dobrom stave.

To všetko sa dá so správnou kvalitnou kozmetikou, zdravým životným štýlom a stravou. Čo sa týka kozmetiky, samozrejme musí byť prírodná. Ako povedala zakladateľka značky Annemarie Borlind pani Annemarie Lindner "To čo nemôžem zjesť si nedám na tvár"

Vyhýbať sa všetkým chemikáliám a škodlivým látkam v kozmetike je prvou podmienkou pre správnu a zdravú starostlivosť o pleť.

Pleť začína starnúť, keď to navonok možno ešte až tak nevidíme. Najlepšie je začať s vhodnou regeneračnou starostlivosťou už v začiatkoch a to je okolo 25 - 30 roku. Povedzme si pravdu, mysleli ste už v tomto veku na regeneračnú starostlivosť ? Možno že nie, pretože sa vám to zdalo ešte príliš skoro alebo ste si mysleli, že by ste pleť mohli intenzívnymi produktami zaťažiť.

A práve preto by sme vám chceli predstaviť jedinečnú radu LL REGENERATION od značky Annemarie Borlind. Je určená práve na relatívne mladú pleť, ktorá postupne začína potrebovať podporiť regeneračné procesy jemným spôsobom. Ide vlastne o preventívnu starostlivosť, čo je zároveň ten najúčinnejší spôsob v boji so starnutím pleti.

Táto rada obsahuje specálny LL Biokomplex® - technologický a biologický objav laboratórií Annemarie Borlind v Čiernom lese.

Tento patentovaný bioaktívny komplex podporuje prirodzenú regeneráciu pleti, viditeľnú sviežosť a jemnosť. Podporuje obnovu buniek, spomaľuje starnutie, zlepšuje odolnosť a ochranný mechanizmus pleti, účinne hydratuje pleť a vyhladzuje vrásky. Vrásky sú viditeľne redukované už po 14 dňoch. Výsledkom je svieži, mladší vzhľad. Dlhodobým užívaním redukuje a predchádza výskytu červených žiliek.

Podporuje obnovu buniek
Vyhladzuje vrásky
Hydratuje pleť
Posilňuje odolnosť proti starnutiu kože

Cafe-News-April-2017-A4-300dpi-CMYK


Hlavné zložky:

LL Biokomplex *, šalvia, harmanček, aloe vera, echinacea extrakt, ľubovník, vitamín C, farnesol, bisabol, witch hazel extrakt, bambucké maslo, extrakt z lastovičníka **, jojobový, sezamový olej, panthenol.

* Špeciálna kombinácia ingrediencií vyvinutá a testovaná v Borlindských laboratóriách. Dokázaný urýchlený proces bunkovej obnovy. Chráni pleť pred poškodením vonkajších vplyvov. ** Pomáha rozptýliť krvný nahromadenie

Aloe Vera - poskytuje hydratáciu

Vitamín C - stimuluje pokožku k produkcii nového kolagénu

Šalvia a Harmanček - upokojujú podráždené oblasti pleti

Hamamelis - má astringentné a upokojujúce účinky

Ružová voda - posilňuje, má jemný antiseptický efekt

Starostlivosť o pleť má byť jednoduchá, prírodná a prirodzená. Značka Annemarie Borlind ponúka certifikovanú prírodnú kozmetiku obohatenú o vlastný výskum a unikátne vlastné špeciálne receptúry.

Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.