Slnečná ochrana

DADO SENS SUN p oskytuje vďaka unikátnemu komplexu SymUrban™ spoľahlivú ochranu pred slnkom na citlivú pokožku a pokožku náchylnú na alergie. Spoľahlivá ochrana vyvinutá dermatológmi, ktorá rešpektuje potreby pleti.

Detská pokožka alebo citlivá pokožka , ako aj pokožka pri neurodermatitíde, ružovke alebo psoriáze – je obzvlášť citlivá na UV žiarenie a vyžaduje výnimočnú starostlivosť a ochranu pred slnkom.

S komplexom SymUrban™ a starostlivo vybranými ochrannými filtrami SPF 20 až 30 poskytuje DADO SENS SUN spoľahlivú ochranu pred UV žiarením. Šetrné zloženie je pr ispôsobené rôznym potrebám pokožky a je mimoriadne vhodná aj pre hebkú detskú pokožku. Krém, fluid alebo sprej poskytujú šetrnú a blahodarnú starostlivosť, ktorá regeneruje a upokojuje pleť, priamo na slnku aj po opaľovaní.

Komplex účinných prírodných látok proti starnutiu s patentom SymU rban™ intenzívne chráni pokožku pred UV žiarením a podporuje jej prirodzenú oc hranu, čim ju posilňuje p očas všedného d ňa. Ektoín a vitamín E podporujú proces regenerácie pleti. Pante nol a alantoín majú ošetrujúci a upokojujúci účinok. Mandľový a jojobový olej v opaľovacom kréme pre deti poskytuje detskej pokožke tú najjemnejšiu a najšetrnejšiu starostlivosť.

Na prírodnej báze - Dermatologicky testované pre účinnosť a pleťovú kompatibilitu - Bez testovania na zvieratách.

 

Najpredávanejšie

13
24 11324
Značky

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

 • sprej na opalovanie spf30 dado sens Kód: DAS600851
  Sprej na opaľovanie SPF30 Dado Sens
  Momentálne nedostupné Značka: Dado Sens

  Vodeodolný sprej na opaľovanie SPF30 určený na citlivú pokožku. Obsahuje Ektoín a SymHelios™, ktoré zabezpečujú bunkovú ochranu pokožky.

  €22,90
 • opalovaci fluid proti slnecnym alergiam SPF30 dado sens Kód: DAS600850
  Opaľovací fluid proti slnečným alergiám SPF30 Dado Sens
  Momentálne nedostupné Značka: Dado Sens

  Fluid proti slnečným alergiám SPF30 je určené pre citlivú pokožku a pokožku náchylnú k slnečným alergiám a fotodermatóze. Bez tukov a emulgátorov.

  €22,90
 • opalovaci fluid proti slnecnym alergiam SPF20 dado sens Kód: DAS600849
  Opaľovací fluid proti slnečným alergiám SPF20 Dado Sens
  Momentálne nedostupné Značka: Dado Sens

  Fluid proti slnečným alergiám SPF20 je určené pre citlivú pokožku a pokožku náchylnú k slnečným alergiám a fotodermatóze. Obsahuje komplex Ektoínu a aktívne zložky SymUrbam, ktoré zabezpečujú ochranu pokožky.

  €22,90
 • opalovaci krem pre deti spf30 dado sens Kód: DAS600847
  Opaľovací krém pre deti SPF30 Dado Sens
  Momentálne nedostupné Značka: Dado Sens

  Opaľovací krém s faktorom SPF30 je špeciálne vyvinutý pre ochranu detskej pokožky. Poskytuje vysokú slnečnú ochranu a je určený pre suchú a citlivú pleť. Krém je vodeodolný.

  €23,90
 • gel po opalovani dado sens Kód: DAS7008
  Gél po opaľovaní Dado Sens
  Momentálne nedostupné Značka: Dado Sens

  Chladiaci gél, ktorý ukľudňuje, osviežuje a hydratuje pokožku. Bez tuku a emulgátorov, bez vôní, farbív, parabénov a silikónov. Pre citlivú pokožku náchylnú na alergie, taktiež rosaceu a akné.

  €13

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.