Slnečná ochrana

DADO SENS SUN p oskytuje vďaka unikátnemu komplexu SymUrban™ spoľahlivú ochranu pred slnkom na citlivú pokožku a pokožku náchylnú na alergie. Spoľahlivá ochrana vyvinutá dermatológmi, ktorá rešpektuje potreby pleti.

Detská pokožka alebo citlivá pokožka , ako aj pokožka pri neurodermatitíde, ružovke alebo psoriáze – je obzvlášť citlivá na UV žiarenie a vyžaduje výnimočnú starostlivosť a ochranu pred slnkom.

S komplexom SymUrban™ a starostlivo vybranými ochrannými filtrami SPF 20 až 30 poskytuje DADO SENS SUN spoľahlivú ochranu pred UV žiarením. Šetrné zloženie je pr ispôsobené rôznym potrebám pokožky a je mimoriadne vhodná aj pre hebkú detskú pokožku. Krém, fluid alebo sprej poskytujú šetrnú a blahodarnú starostlivosť, ktorá regeneruje a upokojuje pleť, priamo na slnku aj po opaľovaní.

Komplex účinných prírodných látok proti starnutiu s patentom SymU rban™ intenzívne chráni pokožku pred UV žiarením a podporuje jej prirodzenú oc hranu, čim ju posilňuje p očas všedného d ňa. Ektoín a vitamín E podporujú proces regenerácie pleti. Pante nol a alantoín majú ošetrujúci a upokojujúci účinok. Mandľový a jojobový olej v opaľovacom kréme pre deti poskytuje detskej pokožke tú najjemnejšiu a najšetrnejšiu starostlivosť.

Na prírodnej báze - Dermatologicky testované pre účinnosť a pleťovú kompatibilitu - Bez testovania na zvieratách.

 

V tejto kategórii nie je momentálne žiadny tovar...

Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.