Slnečná ochrana

SUN - Spoľahlivá UV ochrana

Annemarie Börlind slnečná kolekcia obsahuje kombináciu látok a vysoko účinných ochranných filtrov, ktoré spĺňajú najnovšie štandardy Európskej komisie na ochranu proti UVA a UVB slnečným lúčom. Zaisťuje taktiež dokonalú ochranu pokožky pred vznikom alergických reakcií na slnečné žiarenie. Slnečná starostlivosť založená na prírode bez živočíšnych výťažkov, bez konzervačných látok, bez syntetických farbív a vôní, bez nanočastíc, bez silikónov, bez PEG, emulgátorov a parafínov. Zdokonalená (pokroková) starostlivosť o pleť s vysoko efektívnou ochranou, vode odolná a dermatologicky testovaná slnečná kozmetika. Poskytuje intenzívnu ochranu celej rodiny.

1. Zosilnená ochrana
Nová ingrediencia, extrakt z rias Kombu, účinne chráni pokožku pred UV poškodením. Tieto riasy Kombu rastú v prílivových oblastiach, kde sú dlhé hodiny vystavené silnému slnečnému žiareniu počas nízkeho prílivu. Na svoju ochranu si vyvinuli svoj vlastný prírodný slnečný ochranný systém. Tento unikátny prírodný zázrak obsahujú práve slnečné produkty od Annemarie Börlind.

2. Ochrana pred voľnými radikálmi
Prírodný komplex z Rakytníka rešetliakového a Vitamín E zabraňujú predčasnému starnutiu pleti a pôsobia proti vplyvom voľných radikálov. Podporujú prirodzenú bunkovú regeneráciu pleti. Rakytník je zdrojom mnohých cenných látok dôležitých pre zdravie a krásu. Obsahuje vitamíny E, F, P, K, A, B a C – a hlavne karotén. Dôležitý je i vysoký obsah vitamínu C a E, ktorý je významný antioxidant.

3. Hydratácia
Vysoko účinné rastlinné látky dopĺňujú stratu vlhkosti pred, počas a po vystavení pokožky slnečnému žiareniu

Od roku 2013, EU-Cosmetic regulations 1223/2009 vyžadujú identifikáciu nano-častíc na INCI liste. Prírodná kozmetika Annemarie Borlind odmieta používať nanotechnológiu vo všetkých svojich produktoch. Slnečná kozmetika Annemarie Borlind nebsahuje Zinc Oxid a Titanium Dioxide v nano-časticiach.

 

Najpredávanejšie

6
32 1632
Značky

Stránka 1 z 1 - 9 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 9 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.