Nakúpte za 69 EUR a dopravu neplatíte.

ZZ Sensitive

Najpredávanejšie

3 položiek celkom
Posiľňujúci nočný krém - Annemarie Borlind
€21,99

Určený pre mladšiu citlivú pleť na noc. Regeneruje a upokojuje počas spánku.

Kód: ANB868
Ochranný denný krém - Annemarie Borlind
€20,99

Určený pre mladšiu citlivú pleť. Chráni a upokojuje pleť.

Kód: ANB867
Jemná čistiaca emulzia na citlivú pleť - Annemarie Borlind
€15,99

Ukľudňuje pleť počas čistenia, zjemňuje pokožku.

Kód: ANB864

ZZ SENSITIVE System Anti-Stress - starostlivosť o citlivú pleť

Produktová línia ZZ SENSITIVE System Anti-Stress od certifikovanej prírodnej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND je špeciálne určená pre citlivú a jemnú pokožku, ktorú trápi začervenanie, pocity pnutia, vyrážky, štípanie či svrbenie, rovnako časté podráždenie a nerovnováha v podobe hypersenzivity na teplo, chlad, stres, potraviny, vône, konzervanty či farbivá. Takáto pleť vyžaduje mimoriadne šetrnú, no účinnú pleťovú starostlivosť.
Produkty línie ZZ Sensitive rešpektujú potreby takejto pleti a sú navrhnuté pre starostlivosť o citlivú mladú pleť do 30 rokov a rovnako o citlivú zrelú pleť od 35 rokov. Poskytujú jej predovšetkým normalizáciu, posilnenie, ochranu a regeneráciu.

Prírodné kozmetické prípravky produktovej línie ZZ Sensitive obsahujú dokonalo nakombinované aktívne prírodné ingrediencie založené na najnovších vedeckých poznatkoch o ľudskej koži a na našich dlhoročných know-how. Ich hlavnou funkciou je normalizácia precitlivenej pokožky. Inovatívne prebiotické a probiotické komplexy vracajú pokožke rovnováhu, upokojujú jej podráždenie a posilňujú jej prirodzenú ochrannú bariéru a imunitný systém. Prípravky rady ZZ Sensitive zároveň neobsahujú žiadne látky, ktoré by potenciálne spúšťali reakcie neznášanlivosti a podráždenie.

Produktová rada ZZ SENSITIVE

poskytuje citlivej mladej i zrelej pokožke posilnenie, upokojenie a ochranu
nornalizácia citlivej pleti
vracia pokožku do rovnováhy
redukuje začervenanie, zápal a podráždenie
posilňuje prirodzenú ochrannú bariéru kože
dodáva pocit uvoľnenej, zrelaxovanej pleti (pocit pnutia vymizne)
Výsledkom používania systematickej pleťovej starostlivosti ZZ Sensitive je upokojená, uvoľnená, menej reaktívna pleť bez pocitov pnutia.

Pre mladú pleť do 30 rokov je ako tretí krok starostlivosti určený: Ochranný denný krém, Posilňujúci nočný krém
Pre zrelú pleť od 35 rokov je ako tretí krok starostlivosti určený: Regeneračný denný krém, Regeneračný nočný krém

Hlavné aktívne ingrediencie:

PREBIOTICKÝ A PROBIOTICKÝ KOMPLEX
Hlavnou aktívnou zložkou v kozmetickej línii ZZ SENSITIVE je inovatívny prebiotický a probiotický komplex. Tieto inovatívne prírodné komplexy prinášajú kožnú flóru späť do rovnováhy. Normalizujú pokožku, podporujú rast prospešných baktérií, ktoré ju udržujú zdravú a v optimálnej kondícii.
Oligosacharidy obsiahnuté v prebiotickom a probiotickom komplexe sú derivované zo šťavy yacón koreňa, červenej repy a kukurice a pozitívne vplývajú na kožnú mikroflóru. Laktobacily stimulujú prirodzený imunitný systém kože. Baktérie mliečneho kvasenia tiež napomáhajú imunite kožného systému, podporujú tvorbu peptidov, ktoré chránia kožné bunky a ničia škodlivé mikroorganizmy. Podporujú bunkovú obnovu a pokožka vyzerá hladšie.
Tieto inovatívne prírodné komplexy sú založené na najnovších vedeckých výskumoch a know-how, a sme prvými v segmente prírodnej kozmetiky, kto použil tieto ingrediencie v kozmetike. Získavame ich od starostlivo vyberaných dodávateľov, ktorí sú sami priekopníkmi v oblasti kozmetických prebiotík a probiotík.

ZLATÁ ORCHIDEA
Zlatá orchidea sa vďaka svojmu upokojujúcemu účinku používa v tradičnej čínskej medicíne. Extrakty zlatej orchidei obsiahnuté v línii ZZ SENSITIVE pomáhajú regulovať prirodzenú hodnotu pH pokožky. To zlepšuje funkcie epidermy a vedie k redukcii citlivosti kože a zmierneniu podráždení. Vďaka prítomnosti normalizačného probiotického komplexu v prípravkoch ZZ Sensitive môže vysoko účinná zlatá orchidea naplno prejaviť svoje účinky v starostlivosti o citlivú pleť.

BIELY VLČÍ BÔB
Biely vlčí bôb je aktívnou anti-agingovou ingredienciou z prírody. Obsahuje lupeol, ktorý stimuluje kožné bunky k produkcii nového kolagénu a zlepšuje i jeho kvalitu. Má tzv. fixujúci efekt a dokáže napomáhať k spevneniu kontúr tváre. Posilňuje epidermálne tkanivo, redukuje jemné línie a vrásky.