Jarné novinky Nobilis Tilia

Jar je už tradične obdobím, keď firmy uvádzajú na trh svoje novinky.

Tak je to aj tento rok a preto by sme vam radi predstavili jarné novinky 2016 od Nobilis Tilia.

Detský ochranný krém Olinka Nobilis Tilia

olina

Tento špeciálny ochranný a veľmi výživný krém chráni citlivú detskú pokožku. Vďaka vysokému obsahu olivového oleja a včelieho vosku výborne chráni pred vlhkosťou. Zabraňuje podráždeniu pokožky vplyvom vetra a mrazu. Na pokožke vytvorí ochranný film, ale stále umožňuje pokožke dýchať a nebráni jej prirodzeným funkciám.

Krém Olinka je viacúčelový. Využijete ho pre dieťa ako ochranný krém na tvár a zároveň ako krém na ošetrenie plienkovej oblasti. Môžete ho použiť aj kedykoľvek na suché ruky dieťatka alebo aj na svoje. Krém výborne zvláčňuje a ošetruje suchú pokožku. Zaceluje drobné ranky a prasklinky. Krém má sladkú vôňu, ktorá upokojuje myseľ a navodzuje pocit harmónie.

Tip pre vás: Krém Olinka výborne ošetrí namáhané ruky napr. po práci v záhrade, dielni alebo v kuchyni. Tiež ho môžete použiť na suché chodidlá.

 

Jemný krém na ruky Nobilis Tilia

krem na ruky jemny

Tento krém má ľahkú hydratačnú konzistenciu a výborne zvláčňuje suchú pokožku rúk. Je určený na bežné každodenné ošetrenie suchej pokožky rúk. Ľahko sa vstrebáva a nezanecháva mastný pocit. Obsahuje výživné BIO rastlinné oleje, D-panthenol a rastlinný skvalen. Všetky tieto zložky prispievajú k ochrane a regenerácii pokožky rúk a zabraňujú šupinatosti. Okrem toho krém obsahuje cenný extrakt z myrhy. Ten vytvára na pokožke ochranný antibakteriálny film a chráni pred nepriaznivými vplyvmi prostredia. Krém má príjemnú sladko citrusovú vôňu, ktorá vás poteší kedykoľvek v priebehu dňa. Uľaví od stresu, osvieži myseľ a poteší vaše zmysly.

Krém má praktické balenie s pumpičkou vhodné aj do kabelky.

 

Detský čaj na kľudný spánok

detsky caj nobilis

Bylinkový čaj pre  deti obsahuje vyváženú zmes byliniek vhodných pre deti na podporu kľudného spánku. Tradičné "detské bylinky" levandula a harmanček dopĺňa upokojujúca medovka, oregano, lipový kvet a anýz. Čaj podporuje aj zdravé dýchanie a trávenie. Cez deň dodáva dobrú náladu a večer je ideálnym nápojom pred spaním. Lipový kvet navodzuje pocit kľudu a dôvery. Tento bylinný čaj podporí zdravý spánok vašich detí, ale aj ten váš.

Čaj je vhodný pre deti od 6 mesiacov.

 

Hypoalergénny krém Nobilis Tilia

hypo krem nobilis

Nový neutrálny a hypoalergénny krém chráni a normalizuje citlivú pleť. Je vhodný pre pleť citlivú a pleť so sklonom k alergickým reakciám. Vďaka špeciálnemu zloženiu krém vyrovnáva ph pleti a tým ju dlhodobo a hĺbkovo ukľudňuje. Pravidelným používaním sa pleť stáva odolnejšiou voči vonkajším vplyvom, eliminujú sa podráždenia a nepríjemne prejavy citlivej pleti ako začervenanie a svrbenie. Krém má neutrálne zloženie a obsahuje hodnotné vitamíny , D-panthenol a BIO rastlinné oleje.

Zmes jemných bylinných extraktov slúži ako prírodný konzervat a zároveň dodáva krém príjemnú kvetovú vôňu. Krém je vhodný na každodenné použitie, aj ako podklad pod makeup. Všetky potencionálne alergénny sú z tohto krému vylúčené.