Teraz prebieha: Zľava 15% pri nákupe nad 25€ použi kupón: EXTRA15

Prejasňujúci krém Tilia

Tento nový pleťový krém predstavuje Nobilis Tilia ako svoju novinku najeseň 2014. Je súčasťou lipovej rady, kde okrem tohto krému nájdete detoxikačnú masku, Čistiaci balzam a Telové mlieko.

Tento pleťový krém sa naozaj veľmi vydaril. Všetky chvályhodné vlastnosti, ktoré nájdete v popise výrobku dá sa povedať zodpovedajú skutočnosti.

Krém je ľahký až ako keby našlahaný a veľmi dobre sa vstrebáva. Po nanesení má pleť zamatový vzhľad a je dobre vyživená aj hydratovaná.

Tento pocit vydrží celý deň, pokiaľ nemáte pleť až extrémne suchú. Jeho vôňa je veľmi príjemná, na krém dosť netradičná a zodpovedá použitým ingredienciám, čo je samozrejme v prírodnej kozmetike nevyhnutné. Exkluzivitou Prejasňujúceho krému je, že neobsahuje vodu ako prvú zložku, to znamená, že hydratačných a olejových zložiek je v kréme viac ako vody.  Napriek tomu je konzistencia krému úžasne ľahká, tak že ju znesie aj mastnejšia pleť.

Špecialitou tohto krému je obsah kvetovej lipovej vody.  Táto kvetová voda vzniká destiláciou pri výrobe éterického oleja z lipy a sú v nej obsiahnuté rôzne látky priaznivé pre pokožku. Vo forme kvetovej vody je koncentrácia látok dostatočne jemná, aby ich pokožka dobre znášala a zároveň je ich dostatok, aby aj mali žiadúci efekt! Vytvoriť takéto vyvážené zloženie je skutočné umenie.

Prvou zložkou v zložení krémi je mandľový olej a jojobový olej. Toto pri pleťových krémoch nebýva až tak zvykom, ale samozrjeme Nobilis vyniká svojimi špeciálnymi receptúrami, ktoré starostlivo pripravujú a testujú vo svojich vlastných laboratóriách. Okrem toho krém obsahuje aj olej z pšeničných klíčkov (vitamín E), extrakt z prasličky roľnej (kremík), bambucké maslo (extra výživa), rastlinný skvalén (hydratácia) a kyselinu hyalurónovú.

Krém jednoznačne odporúčam, jeho používanie je malým zážitkom na začiatku a na konci dňa :-)