S kupónom EXTRA18 máš zľavu 18% pri nákupe nad 25€

7 najlepších hyalurónových sér pre hydratáciu pleti

Aby ste si vedeli v množstve hydratačných prípravkov vybrať ten správny pre seba, vybrali sme pre vás 7 najobľúbenejších hyalurónových sér z prírodnej kozmetiky. Majú čisto prírodné zloženie a sú od TOP výrobcov prírodnej kozmetiky.

Hyalurónové sérum Saloos

2 druhy kyseliny hyalurónovej

Toto vynikajúce prírodné sérum je výnimočné tím, že obsahuje 2 druhy kyseliny hyalurónovej:

  • Nízkomolekulárnu kyselinu hyalurónovú, ktoré preniká hlboko do pokožky pôsobí proti výrazným vráskam.
  • Vysokomolekulárnu kyselinu hyalurónovú, ktoré pôsobí okamžite na povrchu pleti a vyhladzuje ju.

Koncentrácia kyseliny hyalurónovej je 2%, o je najvyššia možné koncentrácia pre zachovanie optimálnych vlastností prípravku.

Hyalurónový fluid Original Atok

Kyselina hyalurónová + anti-age komplex

Tento skvelý fluid je nabitý prírodnými látkami pre vyhladenie a osvieženie každej pleti. Poskytuje účinnú hydratáciu všetkým typom pleti a zabezpečuje syntézu kolagénu a hĺbkovú regeneráciu.

Obsahuje tieto hodnotné prírodné zložky: kyselina hyalurónová, granátové jablko, hroznový olej, pantenol, fructan, konjac, perlový prášok, extrakt z levandule, betaglukán, glycerín

Naozaj skvelé zloženie posunie starostlivosť o pleť o úroveň vyššie. Používajte 2-5 kvapiek na vyčistenú pleť. Potom použite váš obvyklý denný alebo nočný krém.

7 najlepsich hyaluronovy ser

Hyalurónové sérum Nobilis Tilia

kyselina hyalurónová + praslička

Veľmi populárne hyalurónové sérum s inovovaným zložením je obľúbenou stálicou v ponuke Nobilis Tilia. Hydratačný účinok kyseliny hyalurónovej dopĺňa extrakt z prasličky. Prečo práve prasličky ? Vysoký obsah kremíka v tejto rastlinke poskytuje pleti pevnosť a pružnosť. Dosiahne sa tak výborná synergia dvoch účinných látok pre najlepší výsledok na vašej pleti.

Hydrogélové sérum Inovať Mylo

Prírodná kyselina hyalurónová + morské riasy + prebiotiká + niacinamide

Výborné hyalurónové sérum od slovenskej značky prírodnej kozmetiky Mylo sa vyznačuje použitím extraktu z huby Tremella Fuciformis, čo vlastne prírodná forma kyseliny hyaluróvoj. Synergicky pôsobia ďalšie účinné látky ako morské riasy, prebiotiká, hydrolát z mäty a šalvie a tiež niacinamid. Plnohodnotné sérum s veľmi kvalitných surovín hĺbkovo hydratuje každý typ pleti. Oceníte je ľahkosť a dokonalú vstrebateľnosť.

Hyalurónový Hydro fluid Logona

Kyselina hyalurónová + aloe vera šťava + aloe vera perličky

Toto sérum je ideálne pre suchú a napätú pleť. Hydratačný účinok kyseliny hyaluróvej podporuje ďalšia účinná prírodná látka a to aloe vera. Nájdete ho tu vo forme šťavy a ešte aj vo forme perličiek pre dokonalú hydratáciu. Malé množstvo mandľového oleja vyživuje suchú pleť a poskytuje ochranu.

7 najlepsich hyaluronovy ser_aloe vera

Intenzívny Hyalurónový booster Sante

Kyselina hyalurónová + morské riasy + aloe vera

Účinok tohto intenzívneho hyalurónového boosteru je vytvorený na základe trojkombinácie prírodných hydratačných látok a to kyseliny hyalurónovej, aloe vera a morských rias. Sérum je ľahké a dobre vstrebateľné. Gélová konzistencia osviežuje pokožku a dodáva hĺbkovú hydratáciu všetkým typom pleti.

Hydro Sensation sérum Lavera

kyselina hyalurónová + morské riasy + extrakt z uhorky + aloe vera + squalan

Ideálne sérum prináša pocit sviežosti a čistoty aj mastnej a zmiešanej pleti. Zaujímavá kombinácia prírodných hydratačných látok poskytuje pleti výbornú hydratáciu. Zaujímavý hlavne extrakt z uhorky, ktorý má chladivý a čistiaci efekt a preto ho ocenia aj mastnejšie typy pleti. Squalan pleť vyhladzuje a uzamyká vlhkosť. Pleť vďake nemu pôsobí hladšie a zdravšie.

Neváhajte vyskúšať skvelé účinky prírodného hyalurónového séra aj na vašej pleti. Určite sa takéto sérum stane obľúbeným produktom kozmetickým produktov vo vašej kúpeľni. Využijete ho pri pocite únavy pleti, dehydratácie, straty vitality, sivej farby bez života a tvorbe vrások.