Ušetri 10% s kupónom FLASH pri nákupe nad 25€

Ľahšie učenie

Zmes éterických olejov pre ľahšie učenie vytvorili skúsený aromaterapeuti v Primavera. Obsahuje vybrané éterické oleje ako grepfruit, citrón a pomaranč. Tieto éterické oleje v bio kvalite podporujú sústredenie a zapamätanie učiva. Voňa je nádherná, citrusová, svieža. Odstraňuje únavu a zlepšuje motiváciu. Vôňa pomaranča vám zlepší náladu, citrón odstraňuje ospalosť a grepfruit výborne zlepšuje koncentráciu.

Uľahčite si robenie domácich úloh s deťmi, štúdium na skúšky touto skvelou prírodnou vôňou. Je vhodná pre deti aj pre dospelých pri náročnej práci. Príjemne osvieži aj vzduch v kancelárii.

Môžte ju použiť ako zmes éterických olejov do aromalampy alebo do difuzéra. Praktické riešenie je nakvapkať ju na aroma kameň. Ak potrebujete použiť vôňu nenápadne, vyskúšajte praktický aroma roll on. Osviežovač vzduchu pre lepšie učenie navyše prečistí vzduch a vytvorí v miestnosti príjemnú náladu.

Darčekový set pre lepšie učeie obsahuje všetko, čo potrebujete a, by vaše štúdium prebehlo hladko. Ak potrebujete inšpiráciu ako sa ľahšie sústrediť prečítajte si naše rady ako využiť aromaterapiu a Bachove kvapky.

 

Najpredávanejšie

4 položiek celkom
osviezovac vzduchu pre lepsie ucenie primavera
S kódom FLASH zľava 10% pri nákupe nad 25€
€13,66

Prírodný osviežovač vzduchu, ktorý podporuje sústredenie, zapamätávanie a motivuje na učenie. Ideálny pre deti aj pre študentov.

Kód: PMV196001
primavera pre lepsie ucenie roll on bio 10ml
S kódom FLASH zľava 10% pri nákupe nad 25€
€10,55

S príjemnou vôňou citrusov, ktorý vás vždy nabudí a podporia koncentráciu. Vďaka praktickému baleniu ho môžete použiť kedykoľvek, keď pocítite známky únavy či vyčerpania.

Kód: PMV2107
set pre lepsie ucenie primavera
S kódom FLASH zľava 10% pri nákupe nad 25€
€12,62

Zmes éterických olejov pre všetkých, ktorý sa potrebujú lepšie sústrediť v škole aj v prácu. Podporuje koncentráciu a kreativitu.

Kód: PMV2102