Ušetri na prírodných produktoch 15% pri nákupe nad 20€ - použi kupón: BIOEKO15

Úžasné pleťové masky od Original Atok

Prírodné pleťové masky sú tou pravou pochúťkou pre vašu pleť. Obsahujú samé dobré ingrediencie, na ktoré by ste mohli dostať chuť aj vy sami. Lepšie však bude ak ich prenecháte vašej pleti, aby mohla načerpať všetky tie dobroty pre svoju výživu, hydratáciu a krásu.

Tento krát vám chceme predstaviť všetky úžasné pleťové masky Original Atok!

Tieto prírodné masky obsahujú rôzne rastlinné a bylinné  extrakty, výživné rastlinné oleje, morské riasy ale aj čokoládu alebo dokonca zlato!

Vďaka hodnotným prírodným zložkám sú masky od Original Atok pre pleť cenným pomocníkom pri starostlivosti o krásnu pleť.

Vyberte si tú, ktorú práve vaša pleť potrebuje a ďalšie majte po ruke na príjemný domáci kozmetický wellnes!

Prírodné pleťové masky Original Atok

Regeneračná maska morské riasy dodáva pleti minerály, spevňuje, hydratuje a oživuje ju. Okrem morských rias obsahuje aj prasličku, zelený čaj, brečtan, tužobník...Je vhodná hlavne na pleť starnúcu, unavenú, ochablú.

Maska Čokoláda je výborná vyhladzujúca a výživná maska s kakaovou hmotou a kakaovým maslom. Obsahuje malé čiastočky semien kakaovníka. Spolu s jojobovým, marhuľovým a mandľovým pôsobí na pokožku ako výživný balzam. Vôňa čokolády príjemne ukľudňuje a navodzuje relaxačné pocity.

Púdrová maska Acai červené víno má pudrovú konzistenciu a riedi sa vodou. Vonia sviežo ako ovocie a dokáže pleť prebudiť a oživiť. Dodáva jas, sťahuje póry a vyhladzuje. Dobre pôsobí aj pri akné. Prebudí ochabnutú, starnúcu a unavenú pleť!

FotkyFoto_7610563_S

Regeneračná maska lecitín je veľmi obľúbená vďaka svojej hutnej konzistencii. Ocenia ju hlavne ženy so suchou a zrelou pleťou. Pokožku vyživuje do hĺbky a dokáže v nej uzamknúť vlhkosť. Maska je neutrálna a veľmi jemná. Môžete ju použiť aj ako mastný očný krém.

Omladzujúca maska zlato-jantár je luxusný pleťový poklad. Má gélovú konzistenciu a obsahuje 24karátové zlato, baltský jantár, cenné prírodné extrakty a vzácne éterické oleje. Je to maska pre skutočný kozmetický pôžitok.

Púdrová maska maska brusnica je ľahká neutrálna pudrová maska na báze kaolínu. Je vhodná pre mastnú pleť, keďze reguluje tvorbu mazu. Ovocné kyseliny z brusníc majú silný antioxidačný účinok a tak maska výborne vitalizuje aj ochabnutú unavenú pleť. Ovos a allantoin majú upokojujúci účinok.

Regeneračná maska jojoba je ľahučká neutrálna krémová maska s jojobovým olejom. Má upokojujúce účinky na citlivú problematickú pleť. Mastnejšej pleti dodá pekný zamatový vzhľad.

Tak ktorú masku si vyberiete na skrášlenie vy?