-15% zľava pri nákupe nad 15€ s kupónom: GREEN15

Dosiahnite dokonalé riasy vďaka prírodnej maskare!

Maskara je neoddeliteľnou súčasťou výbavy každej ženy, keďže zabezpečuje nádherne objemné a výrazné riasy. Nie je však maskara ako maskara. Prečo je dobré nahradiť umelé produkty tými prírodnými aj v tejto oblasti?

Odpoveď na túto otázku je pomerne jednoduchá. Maskara sa aplikuje na riasy, ktoré slúžia ako ochrana našich očí. A keďže zrak je jedným z najdôležitejších zmyslov človeka, mali by sme k nemu pristupovať zodpovedne. Mať na riasach maskaru, ktorá je vyrobené z množstva umelých chemických zložiek, vám môže z dlhodobého hľadiska uškodiť. Nielenže takáto maskara môže vysušovať a ničiť samotné riasy, naviac môže pôsobiť dráždivo aj na očné viečka či oči. To rozhodne nechcete.

FotkyFoto_230322676_S

Dobrým nápadom je tak nahradiť umelú maskaru prírodnou, ktorá je vyrobená výlučne z bio surovín. Stopercentne prírodné maskary sú vyrábané z prírodných pigmentov, ktoré dodajú vašim riasam tú správnu farbu a objem. Naviac prírodné maskary obsahujú aj viaceré výživné látky, napríklad ricinový či mandľový olej, alebo dokonca extrakt z uhorky. Tieto zložky vyživujú riasy a maskary s výťažkami z uhorky dokonca pomáhajú znížiť únavu očí. Toto umelé maskary rozhodne nedokážu!

maskary

Výrazný efekt zaručený!
Pri prírodných maskarách sa rozhodne nemusíte obávať, že budú menej účinné ako tie umelé. Práve naopak. Dostupné sú napríklad špeciálne kefky pre výrazný objem od výrobcu Sante, či už model Volume Sensation alebo Big Lashes. Prípadne môžete zvoliť maskary s intenzívnou čiernou farbou z prírodného uhlia od výrobcu Lavera. Voľba je len na vás!

Prírodnú maskaru je následne dobré doplniť aj o prírodný odličovací prostriedok. Klasické odličovacie prípravky totiž často obsahujú chemické prísady, ktoré dráždia a unavujú oči. Tento nepríjemný pocit pri 100% prírodných odličovacích prostriedkoch určite nezažijete. Zvoliť môžete napríklad odličovací prostriedok Sante so zložením, ktoré nedráždi citlivé očné okolie, alebo odličovač očného make-upu Logona s Aloe Vera a mandľovým olejom, ktorý je vhodný aj pre ľudí nosiacich očné šošovky.

Tak neváhajte, vyskúšajte prírodné maskary a odličovače aj vy a pocíťte ich nezanedbateľné výhody na vlastnej koži!