Teraz -15% s kupónom: 15BIO

Ako sa zbaviť celulitídy

Brezová rada na celulitídu od Weledy

Brezový olej na celulitídu

Podporuje vytvorenie zdravej rovnováhy v pokožke. Účinne pomáha predchádzať vzniku celulitídy u ľudí, ktorí majú  k tomu predpoklady. Zlepšuje stav pokožky s celulitídou a tiež celkový vzhľad pokožky.

Prípravok obsahuje okrem výťažkov z mladého brezového lístia aj výťažky z rozmarínu a listnanca ostnitého, ktoré aktivujú látkovú výmenu v pokožke a regulujú hospodárenie s telesnými tekutinami. Dermatologické testy preukázali účinnosť prípravku: po 28 dňoch sa pokožka spevnila a vyhladila o 22%.

Brezový sprchový peeling

Jemná brezový peeling vyhladzuje a regeneruje pokožku. Voskové perly z karnaubského a včelieho vosku šetrne odstraňujú odumreté bunky, zatiaľčo vitálne bunky sú chránené. Jemné cukrové tenzidy pokožku čistia. Cenný marhuľový olej zabraňuje vysúšaniu pokožky počas sprchovania.

BIO Brezová očistná kúra

Vďaka močopudným účinkom mladých brezových lístkov tento koncentrát stimuluje fyziologické čistiace procesy a zbavuje telo škodlivých látok.

Brezová trojkombinácia od Weledy predchádza vzniku celulitídy a zlepšuje stav pokožky postihnutej celulitídou.

Ako to funguje ?

Je to sila prírody. Weleda vo svojich receptúrach Využíva procesy intenzívnej látkovej výmeny v mladom brezovom lístí. V jemných lístkoch vznikajú na jar cenné éterické olej a účinné látky, ktoré podporujú vylučovanie škodlivín. Tieto účinné látky sú šetrne prenesené do konečného produktu.

Komplexná starostlivosť

Aby bola starostlivosť o vašu pokožku kompletná, doplňte vonkajšiu starostlivosť (olej + peeling) aj Brezovou očistnou kúrou na vnútorné užívanie.

celulitida

Spracované podľa katalógu Weleda