Dni Valentína a lásky sú tu - teraz so zľavou 10% s kupónom: LOVE10

Brezový olej na celulitídu Weleda

Kód: WEL013
VÝHODNÁ CENA
2 hodnotenia
Značka: Weleda
€20,29
3 - 7 dní
Variant
Brezový olej pomáha predchádzať vzniku celulitídy a výrazne zlepšuje stav pokožky postihnutej celulitídou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Predchádza vzniku celulitídy, zlepšuje stav pokožky postihnutej celulitídou

Brezový olej na celulitídu Weleda využíva procesy intenzívnej látkovej výmeny v mladom brezovom lístí. V jemných lístkoch vznikajú na jar cenné éterické oleje a účinné látky, ktoré podporujú vylučovanie škodlivín. Prípravok podporuje vytvorenie zdravej rovnováhy pokožky. Účinne predchádza vzniku celulitídy u ľudí, ktorí majú k jej tvorbe dispozície a výrazne zlepšuje stav existujúcej celulitídy a celkový vzhľad pokožky.

Prípravok obsahuje - okrem výťažku z mladého brezového lístia - takisto výťažky z rozmarínu a listnatca tŕnitého, ktoré aktivujú látkovú výmenu v pokožke a hospodárenie s telovými tekutinami.

Dermatologické testy preukázali účinnosť prípravku: po 28 dňoch jeho používania došlo k spevneniu a vyhladeniu pokožky o 21%.

 Zloženie: Olej z marhuľových jadier, jojobový olej, olej z pšeničných klíčkov, zmes prírodných silíc, výťažky z listov brezy, rozmarínu a listnatca tŕnitého

Certifikovaná prírodná kozmetika. Obsahuje iba čisté prírodné suroviny a je nositeľom certifikátu NATRUE - garancia najvyššej kvality čisto prírodnej kozmetiky a BIO kozmetiky.

Netestované na zvieratách, neobsahuje žiadne syntetické konzervačné látky, farbivá, parfumy ani látky na báze minerálnych olejov vyrábaných z ropy.

Nevypĺňajte toto pole:
J Avatar autora 3.2.2018 21:00
Na to žeby ide o olej sa rýchlo vstrebe prijemne vonia a zmierňuje prejavy celulitídy.
E Avatar autora 23.11.2017 09:44
Kúpila som mamke a používa spolu s brezovým sprchovacím pílingom. S olejom je veľmi spokojná - krásna vôňa, skvelé výsledky.
K Avatar autora 17.5.2017 21:00
Olej používam už cca mesiac a v kombinácii s pravidelným cvičením celulitída postupne mizne. Olej sa celkom rýchlo vstrebe do pokožky a príjemne vonia.