Teraz prebieha: Zľava 15% pri nákupe nad 25€ použi kupón: EXTRA15

Ako sa starať o mihalnice s prírodnou kozmetikou

Kto by nechcel mať krásne a husté riasy, ktoré sú ozdobou každého oka. Hustota mihalníc, ich pevnosť a rast sú veľmi dôležité. Ako však získať krásne dlhé a husté riasy ?

Prírodná kozmetika vie ako na to!

Okolie očí je veľmi jemné a citlivé. Na starostlivosť o oblasť očí preto treba zvoliť prípravky, ktoré sú jemné a šetrné. Nesmú oko dráždiť. Značky prírodnej kozmetiky ponúkajú rôzne očné krémy a séra, ale prípravok na starostlivosť o riasy doteraz chýbal.

Preto sme s nadšením privítali novinku od Original Atok Intenzívne olejové sérum na riasy.

Odolnosť, pevnosť a hustota

Intenzívne olejové sérum na riasy Original Atok je vyrobené z čistých prírodných a kvalitných surovín a rastlinných zložiek. Skvelá kombinácia argánového a ricínového oleja podporuje rast mihalníc. Ricínový olej je už dlho známy domáci prípravok na podporu rastu vlasov, aj mihalníc. Argánový olej zjemňuje jeho hutnosť a synergicky dopĺňa účinok. Kokosový olej riasy dokonale vyživí a jemnučkým filmom ich ochráni pred nepriaznivými vplyvmi. A navyše dodá mihalniciam krásny lesk.

riasy

Vitamín E podporuje krvný obeh v okolí rias a vo vlasovom korienku. Vďaka tomu je urýchlený rastový cyklus a zabraňuje sa vypadávaniu mihalníc.

Bioaktívne zložky v tomto sére sú zastúpené v presne vyváženom pomere, tak aby bol zaistený maximálny účinok pre podporu rastu a zároveň výživu rias.

Sérum sa jednoducho aplikuje. Nanáša sa každý deň po celej dĺžke rias. Kľudne ho môžete požívať aj na obočie. Trvá to len pár sekúnd a výsledok je viditeľný veľmi rýchlo. Pri pravidelnom používaní sa môžete tešiť na krásne posilnené a husté riasy.

Ich krásu už len podčiarknite prírodnou dekoratívnou kozmetikou a môžete byť spokojné, koľko ste toho pre seba urobili.

Základom je prírodná maskara. V našej ponuke ich nájdete hneď niekoľko, aby ste mohli presne splniť predstavy.

Každá žena môže byť krásna s prírodnou kozmetikou.