Hyalurónové sérum Nobilis Tilia

Výborný produkt ! Čo viac k tomu dodať ! Neskutočne jemné sérum, ktoré dokonale hydratuje. Je tak ľahké, že ho na pleti ani necítite. Obsahuje väčšie množstvo kyseliny hyalurónovej a tak dokáže výborne zadržať vodu v pokožke.

Jeho konzistencia je skutočne vodová, ako taký riedky gél zmiešaný s vodou. Nanáša sa však dobre, raz dva ho rozotriete po celej pleti.

Stačia 1-2 kvapky na celú tvár, podľa toho ako to vašej pleti bude vyhovovať a aký použijete potom krém, či mastnejší alebo čisto hydratačný.

Po nanesení sa hyalurónové sérum veľmi rýchlo vstrebá a prakticky ihneď môžete naniesť pleťový krém. Sérum môžete používať ráno aj večer, účinkuje však dosť dlho, preto ak nemáte až priveľmi dehydrovanú pleť, bude stačiť večerné použitie a produkt vám tak dlhšie vydrží :-)

Hyalurónové sérum od Nobilis Tilia je skutočne zázračné. Rýchlo hojí drobné nedostatky na pleti ako napr. akné. Vyhladzuje a zjednocuje vzhľad pleti už po niekoľkých použitiach. Je skutočne vhodné na všetky typy pleti vrátane ciltivej, ekzematickej a aknóznej.

Dokonca ho možno použiť aj na jemné okolie očí, vôbec nedráždi. radšejvšakopatrne vyskúšajte veľmi malé množstvo. Pokožka okolo očí, je predsalen veľmi citlivá.

Takže, ak by bolo bodovanie, tak Hyalurónové sérum Nobilis Tilia má plný počet + nejaké naviac :-)