Mycomedica

Značka Mycomedica si za posledné desaťročie vybudovala meno v oblasti prírodnej medicíny. Zameriava sa špeciálne na tradičnú čínsku medicínu – liečivé huby a tinktúry z čínskych bylín. Mycomedica je česká rodinná firma, ktorá je vďaka svojmu zanieteniu pre prírodné produkty pre zdravie symbolom kvality a poctivej práce.

Najpredávanejšie

enoki mycomedica
Enoki Mycomedica
3 – 5 dní
Kód: MYC066
€26,76
Aurticularia mycomedica
Auricularia Mycomedica
3 – 5 dní
Kód: MYC065
€26,76
coprinus mycomedica
Coprinus Mycomedica
3 – 5 dní
Kód: MYC064
€26,76
chaga vysoka koncentracia mycomedica
€38,24
mycobalance mycomedica
MYCOBALANCE MycoMedica
1 - 3 dní
Kód: MYC057
€16,49
maitake vysoka koncentracia mycomedica
€38,24
hericium vysoka koncentracia mycomedica
€38,24
coriolus vysoka koncentracia mycomedica
€38,24
MedoSleep Mycomedica
MedoSleep Mycomedica
3 – 5 dní
Kód: MYC053
€13,38
MedoGastro Mycomedica
MedoGastro Mycomedica
3 – 5 dní
Kód: MYC052
€13,38
53 položiek celkom
enoki mycomedica
Enoki Mycomedica
3 – 5 dní
€26,76

Japonská huba Enoki sa pestuje ako liečivá huba pre jej vysoký obsah rôznych účinných látok.

Kód: MYC066
Aurticularia mycomedica
€26,76

Auricularia je bohatá na minerály, vitamíny aj polysacharidy a okrem ďalších je zdrojom antioxidačného melanínu.

Kód: MYC065
coprinus mycomedica
€26,76

Coprinus obsahuje vyvážený komplex vitamínov, minerálnych látok a stopových prvkov. Nájdeme v ňom tiež všetky esenciálne aminokyseliny, ktoré človek potrebuje.

Kód: MYC064
chaga vysoka koncentracia mycomedica
€38,24

Huba Chaga s vysokou koncentráciou polysacharidov až 50%. Zameranie: tráviaca sústava, imunita...

Kód: MYC063
mycobalance mycomedica
€16,49

Kombinácia čínskych byliniek a medicinálnych húb silno doplňuje Zheng Qi, vitalitu a obranyschopnosť nášho organizmu. Imunita. Únava. Posilnenie pri vyčerpanosti...

Kód: MYC057
maitake vysoka koncentracia mycomedica
€38,24

Čínska huba Maitake s vysokou koncentráciou polysacharidov až 50%.

Kód: MYC062
hericium vysoka koncentracia mycomedica
€38,24

Hericium (korálovec ježovitý) je neoddeliteľnou súčasťou čínskej medicíny. Táto parazitická huba má podľa nej schopnosť vyrovnávať yin a yang v tele.

Kód: MYC061
coriolus vysoka koncentracia mycomedica
€38,24

Coriolus vysokou koncentráciou polysacharidov až 50%. Číňania si ho cenia pre jeho vitalizujúce účinky na telo aj myseľ. Tradičná medicína verí v jeho podporné...

Kód: MYC060
MedoSleep Mycomedica
€13,38

Kvalitný český med obohatený o medicinálnu hubu Reishi a čínske bylinky na podporu dobrého spánku.

Kód: MYC053
MedoGastro Mycomedica
€13,38

Kvalitný český med obohatený o medicinálnu hubu Hericium a zázvor. Účinok je posilnený extraktom z Aceroly s vysokým obsahom vitamínom C. Trávenie.

Kód: MYC052
MedoComplex Mycomedica
€13,38

Kvalitný český med obohatený o najsilnejšie medicinálne huby ako Reishi, Cordyceps, Agaricus, Shitake a účinok je posilnený extraktom z Aceroly s vysokým obsahom vitamínom C.

Kód: MYC051
MedoReishi Mycomedica
€13,38

Kvalitný český med obohatený o reishi a acerolu.

Kód: MYC050
OHŇOVEC  MycoMedica
€26,76

Ohňovec je medicinálna huba, ktorá patrí do rodu trúdnikovité. Medzi ostatnými medicínskymi hubami má mimoriadne účinky na harmonizáciu organizmu.

Kód: MYC047
mycoair mycomedica 1
€26,76

Zmes medicinálnej huby cordyceps a čínskych byliniek je zostavená na princípoch tradičnej čínskej medicíny. Podľa tej podporuje normálnu funkciu dýchacieho...

Kód: MYC36
mycochemo mycomedica 1
€26,76

Zmes medicinálnej huby Maitake a čínskych byliniek je zostavená na princípoch tradičnej čínskej medicíny, ktorá verí v jej regeneračné a adaptogénne schopnosti.

Kód: MYC34
mycostamin mycomedica new
€26,76

Zmes medicinálnej huby cordyceps a čínskych byliniek je zostavená na princípoch tradičnej čínskej medicíny, podľa ktorej pôsobí na podporu vitality...

Kód: MYC33
mycomeno mycomedica new
€23,65

Účinná zmes výťažkov z húb a bylín je určená ženám v období menopauzy, ale taktiež ženám trpiacim premenštruačným syndrómom alebo bolestivou menštruáciou.

Kód: MYC31
mycogastro mycomedica new
€18,92

Synergicky pôsobiaca kombinácia hericia, aloe vera, chlorelly a sladkého drievka podporuje podľa tradičnej čínskej medicíny žalúdok.

Kód: MYC30
Hore
Ďalšie produkty

Mycomedica – kvalitné čínske huby Reishi, Cordyceps, Hericium, Maitake

Filozofia značky Mycomedica je jednoduchá. Cieľom je ponúkať ľuďom naozaj kvalitné prípravky z čínskych bylín a vitálnych húb, tak aby im pomohli cítiť sa lepšie.

Výživové doplnky Mycomedica sú účinné, kvalitné a bezpečné. Suroviny, teda čínske byliny a liečivé huby, ktoré Mycomedica používa na výrobu svojich prípravkov sú z čínskych provincií nedotknutých priemyselnou výrobou. Toto je veľmi dôležité, pretože liečivé huby ako aj byliny nesmú obsahovať pesticídy, ťažké kovy, plesne, mikroorganizmy. Navyše sú suroviny pred spracovaním testované v nemeckom laboratóriu Agrolab na vyše 500 rôznych látok a to každá šarža. Preto si môžete byť istý, že Reishi, Cordyceps, Maitake, Hericium a ďalšie prospešné huby sú úplne bezpečné a nezaťažujú organizmus nevhodnými látkami.

Prečo sa spoľahnúť na značku Mycomedica

Spolupracuje len s overenými čínskymi dodávateľmi, ktorý dodržujú postup zberu a sušenia húb,

Neožarujú hubovú surovinu za účelom zbavenia sa mikroorganizmov

Dbajú na účinnosť konečných produktov – podiel účinných látok musí byť dodržaný

Bohužial na trhu dnes nájdete množstvo prípravkov z čínskych húb a nie všetky spĺňajú tieto dôležité parametre. Práve keď chceme, aby nám huby pomohli, je veľmi dôležité vybrať takú značku, ktorá neznižuje kvalitu za účelom nižšej ceny a vyššieho zisku. Preto je Mycomedica už niekoľko rokov súčasťou našej ponuky. Na kvalite si zakladáme rovnako ako táto overená značka.

Mycomedica – to sú odborníci na medicinálne huby

Tím Mycomedica tvoria aj skúsení terapeuti, ktorí hubám rozumejú a vedia ich používať v terapeutickej praxi. Dôkazom účinnosti húb ako Reishi Mycomedica alebo Cordyceps Mycomedica je aj fakt, že mnohí terapeuti čínskej medicíny používajú práve túto značku pre svojich pacientov. Medicinálne huby sú predmetom mnohých vedeckých výskumov. Niektoré výsledky naznačujú veľký potenciál týchto húb pri liečení závažných civilizačných chorôb.