Domov plný vôní

Radi si skrášlujete svoj domov príjemnými vecami?  Potom určite oceníte prírodné vône na osvieženie vzduchu. Vášmu interiéru dodajú neodolateľnú atmosféru a čaro.

Sú takou malou čerešničkou na torte v krásnom byte či dome.

Okrem príjemnej vône majú aj špecifické účinky, pretože sú vyrobené z éterických olejov z rastlín. Vylepšujú náladu, povzbudzujú alebo naopak upokojujú. Preto si vyberte osviežovač podľa toho, aký účinok chcete dosiahnuť pre seba a členov rodiny.

Levanduľa atmosféru upokojuje, má skľudňujúce účinky a podporuje zdravý spánok. Ak hľadáte skôr niečo svieže na povzbudenie, skúste vôňu citrusov - pomaranča, mandarinky a citrónu. Limetka uvoľňuje napätie a stres. Pomaranč a citrón majú antidepresívne účinky.

Prírodné osviežovače vzduchu sú nápomocné aj v čase prechadnutí. Jemne rozptýlené v ovzduší majú schopnosť dezinfikovať vzduch a zabraňujú šíreniu baktérií. Ak potrebujete dosiahnuť takýto účinok, vyskúšajte osviežovač vzduchu s eukalyptom. Eukalyptus je známy svojimi silnými antibakteriálnimi účinkami. Dezinfikuje vzduch v miestnosti.

Ak máte malé bábätko, veľmi príjemnou pomôckou pri zaspávaní je osviežovač vzduchu pre bábätká. Takýto osviežovač obsahuje éterické oleje, ktoré sú vhodné aj pre malé deti. Pomáhajú prečistiť a zvlhčiť vzduch. Bábätku sa potom ľahšie dýcha a lepšie zaspáva. Upokokujúce éterické oleje navodzujú kľudnú atmosféru a príjemný spánok.

FotkyFoto_60369505_XS

Výhody prírodných osviežovačov vzduchu:

Neobsahujú žiadne syntetické vonné látky.

Neobsahujú škodlivé parabény, konzervanty, farbivá.

Majú priaznivý účinok na psychiku a celkovo na organizmus.

Príjemne dotvárajú atmosféru vo vašom domove.

Naša ponuka prírodných osviežovačov vzduchu