Teraz doprava ZADARMO pri objednávkach tovaru nad 30 EUR !!!

Domov plný vôní

Radi si skrášlujete svoj domov príjemnými vecami?  Potom určite oceníte prírodné vône na osvieženie vzduchu. Vášmu interiéru dodajú neodolateľnú atmosféru a čaro.

Sú takou malou čerešničkou na torte v krásnom byte či dome.

Okrem príjemnej vône majú aj špecifické účinky, pretože sú vyrobené z éterických olejov z rastlín. Vylepšujú náladu, povzbudzujú alebo naopak upokojujú. Preto si vyberte osviežovač podľa toho, aký účinok chcete dosiahnuť pre seba a členov rodiny.

Levanduľa atmosféru upokojuje, má skľudňujúce účinky a podporuje zdravý spánok. Ak hľadáte skôr niečo svieže na povzbudenie, skúste vôňu citrusov - pomaranča, mandarinky a citrónu. Limetka uvoľňuje napätie a stres. Pomaranč a citrón majú antidepresívne účinky.

Prírodné osviežovače vzduchu sú nápomocné aj v čase prechadnutí. Jemne rozptýlené v ovzduší majú schopnosť dezinfikovať vzduch a zabraňujú šíreniu baktérií. Ak potrebujete dosiahnuť takýto účinok, vyskúšajte osviežovač vzduchu s eukalyptom. Eukalyptus je známy svojimi silnými antibakteriálnimi účinkami. Dezinfikuje vzduch v miestnosti.

Ak máte malé bábätko, veľmi príjemnou pomôckou pri zaspávaní je osviežovač vzduchu pre bábätká. Takýto osviežovač obsahuje éterické oleje, ktoré sú vhodné aj pre malé deti. Pomáhajú prečistiť a zvlhčiť vzduch. Bábätku sa potom ľahšie dýcha a lepšie zaspáva. Upokokujúce éterické oleje navodzujú kľudnú atmosféru a príjemný spánok.

FotkyFoto_60369505_XS

Výhody prírodných osviežovačov vzduchu:

Neobsahujú žiadne syntetické vonné látky.

Neobsahujú škodlivé parabény, konzervanty, farbivá.

Majú priaznivý účinok na psychiku a celkovo na organizmus.

Príjemne dotvárajú atmosféru vo vašom domove.

Naša ponuka prírodných osviežovačov vzduchu

Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.