Zľava -13% s kupónom: LETO a pri nákupe nad 40€ zľava až 15%

Organic India

Značka Organic India ponúka kvalitné bylinné zmesi v kapsuliach na podporu zdravia a vitality podľa princípov ajurvédskej medicíny. Tisícročiami overené postupy v ajurvéde prinášajú aj dnes veľmi pozitívne výsledky v prírodnej liečbe. Organic India je značka, ktorá si zakladá na kvalite použitých bylín, ktoré sú prísne testované na účinnosť aj čistotu a pochádzajú z ekologických fariem v Indii.

Najpredávanejšie

50 položiek celkom
Tulsi so zeleným čajom a ašvagandou Organic India
-13% s kupónom: LETO
€6,43

Organický bylinný čaj s obsahom kofeínu je ideálnou kombináciou lahodných chutí a blahodárnych účinkov všetkých obsiahnutých bylín.

Kód: ORI36P
Tulsi s malinou a broskyňou porciovaný čaj Organic India
-13% s kupónom: LETO
€6,43

Ovocná čajová zmes bylinky Tulsi s čiernou bazou, ríbezľami a ibištekom s príjemnou malinovo – broskyňovou príchuťou vás príjemne osvieži a prospeje vášmu zdraviu. Neobsahuje...

Kód: ORI39P
Tulsi s harmančekom a medom Organic India
-13% s kupónom: LETO
€6,43

Upokojujúca, relaxačná bylinná zmes s harmančekom, bazalkou a anízom obohatená o skvelú medovú arómu. Neobsahuje kofeín.

Kód: ORI038P
Tulsi so zeleným čajom Organic India
-13% s kupónom: LETO
€6,43

Vynikajúcu chuť tohto harmonizujúceho čaju mu dodáva tak posvätná bazalka Tulsi ako aj pravý zelený čaj. Dodá energiu, ochráni pred stresom a zároveň posilní organizmus. S...

Kód: ORI35P
Tulsi s ružou a škoricou Organic India
-13% s kupónom: LETO
€6,43

Spojenie zmesi svätej bazalky Tulsi so škoricou, kardamómom a ružovými lístkami navodí príjemnú pohodu.

Kód: ORI34P
Tulsi Breakfast Organic India
-13% s kupónom: LETO
€6,43

Osviežujúci čaj na ranné prebudenie s dvoma druhmi bazalky a čiernym čajom Assam. Svieža dávka energie hneď ráno bez stresu a napätia.

Kód: ORI33P
Tulsi Wellness Organic India
-13% s kupónom: LETO
€6,43

Štyri najdôležitejšie byliny ajurvédskej medicíny, kráľovná bylín Tulsi, Brahmi, Ašvaganda a Moringa, sa spojili a vytvorili silnú čajovú infúziu na zmiernenie stresu, zvýšenie...

Kód: ORI28P
Tulsi Lax Organic India
-13% s kupónom: LETO
€6,43

Upokojujúce byliny Tulsi a fenikel v kombinácii so Sennou poskytujú efektívny bylinný laxatívny nálev. Pridaním koriandru, kardamómu a škorice vzniká nie len účinná, ale aj...

Kód: ORI27P
Tulsi Original porciovaný čaj Organic India
-13% s kupónom: LETO
€6,43

Exotická vôňa a chuť bazalky, najznámenšej ajurvédskej bylinky, ktorá je zárukou nielen lahodného osvieženia, ale aj úžasných, nášmu telu prospešných účinkov.

Kód: ORI38P
Tulsi Sleep Organic India
-13% s kupónom: LETO
€6,43

Tulsi bazalka posvätná v kombinácii s ajurvédskymi bylinami navodzuje v lahodnej šálke čaju večerné upokojenie, relaxáciu a pokojný spánok.

Kód: ORI037P
Tulsi Cleanse Organic India
-13% s kupónom: LETO
€6,43

Regeneračná zmes liečivých bylín Tulsi, kurkumy, zázvoru, Bhumyamalaki, Katuki a Kalmegh. Má lahodnú horkú chuť, podporuje zdravý detoxikačný proces tela optimalizáciou funkcií...

Kód: ORI026P
Tulsi Tummy Organic India
-13% s kupónom: LETO
€6,43

Lahodný čaj bez kofeínu podľa originálnej receptúry podporujúcej správne trávenie.

Kód: ORI036P
Tulsi Sladké drievko Organic India
-13% s kupónom: LETO
€6,43

Sladké drievko dodáva svoje upokojujúce sladké tóny legendárnej indickej posvätnej byline Tulsi. Táto vynikajúca kombinácia vytvára zahrievajúci čaj s prímesou škorice, zázvoru...

Kód: ORI035P
Tulsi s mätou Organic India
-13% s kupónom: LETO
€6,43

Osviežujúca a povzbudzujúca bylinná zmes zložená z lístkov mäty a bazalky posvätnej – Tulsi. Vhodná tak ráno ako aj večer.

Kód: ORI034P
Moringa prášok Organic India
-13% s kupónom: LETO
€10,34

Moringa prášok obsahuje organický prášok z listov rastliny Moringa oleifera. Moringa je mimoriadne bohatá na živiny a minerály. Obsahuje viac ako 90 výživných látok a 40...

Kód: ORI033
Tulsi Moringa Organic India
-13% s kupónom: LETO
€6,43

Zmes bylinky Tulsi a Moringa je prírodným zdrojom mnohých vitamínov a minerálov pre aktívny deň. Neobsahuje kofeín.

Kód: ORI032P
Tulsi Jazmín Organic India
-13% s kupónom: LETO
€6,43

Osviežte svoje chuťové poháriky lahodnou voňavou zmesou svätej bazalky Tulsi, harmančeka a jazmínových kvetov, ktorá je doplnená sladkou chuťou anízu. Čaj vás príjemne osvieži a...

Kód: ORI031P
Tulsi Sladký citrón Organic India
-13% s kupónom: LETO
€6,43

Jemná a lahodná vôňa a chuť citrónu, citrónovej kôry a bylinky Tulsi sa vhodne dopĺňa so zeleným čajom, čím vzniká čaj harmonizujúci zmysly.

Kód: ORI030P
Hore
Ďalšie produkty

Kvalitné ajurvédske byliny Organic India

Ajurvédske byliny sa obvykle využívajú vo forme čaju alebo v kapsuliach. Kapsule sú koncentrované extrakty. Pre správny účinok bez negatívnych účinkov je potrebné používať kvalitné a hlavne čisté byliny.

Značka Organic India si zakladá na mimoriadne kvalitných bylinách, ktoré sa pestujú na malých ekologických farmách v Indii. Farmári, ktorý bylinky pestujú sú férovo odmeňovaní a majú potrebné certifikácie na správne postupy pri pestovaní a zbere bylín.

Ajurvédska medicína – aké sú s ňou skúsenosti

Ajurvédska medicína sa využíva tisíce rokov na harmonizáciu organizmu. Ajurvédske byliny majú schopnosť vyrovnať narušenú rovnováhu v organizme, čo je kľúčom ku zdraviu. Akonáhle sa náš organizmus dostane do rovnováhy, cítime sa lepšie a zdravšie. Cieľom je celkové zdravie organizmu, nielen odstránenie jedného symptómu. Preto sú skúsenosti s ajurvédskou medicínou veľmi pozitívne či už je to pri tráviacich problémoch, kožných chorobách, depresii, strese alebo pri oslabení organizmu.

Na posilnenie pečene pri zápale sa veľmi osvedčila zmes LKC – Liver kidney care. Okrem toho táto zmes výrazne rieši obličkové a žlčové kamene, čo je potvrdené aj štúdiami.

Jeden z najčastejších symptómov súčastnosti vysoký cholesterol je možné upraviť pomocou zmesi Lipid care na úpravu hladiny cholesterolu, krvných tukov a podporu srdcovo-cievneho systému.

Ajurvédske princípy - tri dóše

Ajurvédska medicína je zostavená na princípe harmónie troch dóšívata, pitta a kapha. Pre celkové zdravie musíme mať tieto dóše v rovnováhe. Ak sa táto rovnováha naruší a niektorá dóša je nadmerná, začnú sa prejavovať typické symptómy pre daný stav. Našťastie ajurvédske byliny majú schopnosť náš organizmus harmonizovať a opäť do priviesť ku zdraviu.

Ajurvédske byliny sú vhodné aj na celkové posilnenie organizmus pri únave, nedostatku energie. Sú to Amalaki s vysokým obsahom vitamínu C, Triphala s detoxikačným účinkom a tiež kapsule Brahmi významný adaptogén na posilnenie psychického zdravia.