Ekodrogéria Sonett pre krajší a zdravší život

Nemecká ekologická drogéria SONETT s viac ako 30 ročnou tradíciou.

Kvôli ochrane životného prostredia je v súčasnej dobe stále dôležitejšie používať ekologické prostriedky. Na slovenskom trhu je stále viac a viac takých značiek, ktoré si zaslúžia našu pozornosť. Práve takou je nemecká ekodrogéria Sonett, ktorá je certifikovaná podľa prísnych ekologických a etických kritérií, ECO GARANTIE, CSE a Vegan.

Táto značka je jednou z priekopníčok ekologických pracích a čistiacich prostriedkov. Organické mydlá a ekologické prostriedky ochraňujú prírodné vodné zdroje. Aj keď je pranie a čistenie pre človeka užitočné, znečisťuje vodu. Úlohou značky Sonett je dať tieto činnosti do harmónie s prírodou a vodou - ako esenciou života.

Používané zložky sú vyrobené z rastlinných a prírodných surovín a sú kompletne odbúrateľné. Neobsahujú syntetické zložky, farbivá ani konzervačné látky. Rovnako neobsahujú enzýmy, petrochemické látky, bieliace zložky a pri ich výrobe nebolo použité genetické inžinierstvo ani nanotechnológia.

Samozrejmosťou je, že Sonett produkty neobsahujú enzýmy a fosfáty. Všetky oleje použité na výrobu mydiel a všetky esenciálne oleje sú 100% organického pôvodu. Tekuté produkty Sonett obsahujú vírenú, vitalizovanú vodu. Sú mimoriadne mierne a jemné k pokožke a preto tiež vhodné pre citlivú pokožku detí a alergikov. Všetky obaly sú recyklovateľné.

sonett ekologicka drogeria

Touto kvalitnou ekodrogériou je možné vybaviť si celú domácnosť. Okrem iných nájdete medzi výrobkami aj prostriedky na umývanie riadu, čistenie kúpeľne a WC, umývanie okien, umývanie podláh, ale aj univerzálne prostriedky použiteľné kdekoľvek doma. Výnimkou nie sú ani dezinfekčné čističe, pracie prostriedky, mydlá, aviváže, bielidlá či škroby na žehlenie a odstraňovače škvŕn.

V neposlednom rade je veľmi dôležité spomenúť hypoalergénnu radu Sensitive, vhodnú predovšetkým pre našich najmenších, pre ľudí s citlivou pokožkou a alergikov. Táto rada obsahuje len čisto rastlinné zložky, je bez vôní, farbív, konzervantov, GMO a bez akýchkoľvek pokožku iritujúcich zložiek.

Sonett nie len že ochraňuje životné prostredie, ale pomáha aj znevýhodnením ľuďom. Značnú časť produktových etikiet totiž lepia ľudia s telesným postihnutím. Táto spolupráca tak vytvára sociálno-terapeutickú prácu a pomáha zlepšovať kvalitu života ľudí s postihnutím. Používanie ekodrogérie Sonett má tak okrem ochrany našej planéty a vašej rodiny aj rozmer sociálny.