Luxusná sprchovacia emulzia

Novinky od Weledy sú vždy skvelým prekvapením. Weleda nerobí novinky až tak často, skôr si naozaj dá záležať, keď na trh uvedie niečo nové.

Túto jeseň sa môžeme tešiť z novej Pupalkovej rady. Ako prvé uviedla Weleda na trh Pupalkové revitalizačné telové mlieko, Pupalkový revitalizačný olej a Pupalkovú sprchovaciu emulziu. Ako však prezrádza domovská stránka Weledy, môžeme sa ešte tešiť na denný a nočný krém a tiež očný krém :-)

Ako prvú sme testovali Pupalkovú sprchovaciu emulziu. Už obal prezrádza, že to bude niečo špeciálne... A veru áno ! Najvýstižnejšie slovo, ktoré ju vystihuje je LUXUS. Luxusná je vôňa, luxusná je bohatá krémová konzistencia a luxusný je ten skvelý pocit, keď si ju nanášate na pokožku.

Vôňa je vytvorená nádhernou zmesou zaujímavých éterických olejov kardamonu a santalového dreva. Je v tom niečo orientálne, a zároveň príjemne svieže s jemne teplým nádychom. Túto skvelú kompozíciu dopĺňa vôňa kvetu magnólie, ktorá dodá tejto vydarenej kompozícii tajomstvo, pretože stále budete rozmýšľať, čo to vlastne tak nádherne vonia. V horúcej sprche sa vôňa ešte viac uvoľní a nádherne rozptýli po celej kúpeľni.

Čo sa týka konzistencie, Weleda opäť nesklamala. Je veľmi podobná ostatným sprchovacím emulziám, teda veľmi krémová a menej penivá. Počas sprchovania vytvára mliečnu krémovú emuziu a príjemne pokožku čistí a dobre sa oplachuje. Pokožku ošetruje už počas sprchovania vysoko kvalitnými olejmi - pupalkovým, makadamiovým, slnečnicovým a sezamovým. Vďaka tomu je pokožka vláčna a hebká už po sprchovaní.

Výnimočnosť tejto sprchovej emulzia je práve v obsahu pupalkového oleja, ktorý má priaznivé účinky na citlivú a suchú pokožku.  Jeho ošetrujúce a hojivé účinky ocení aj zapálená a podráždené pokožka. Veľmo ho oceňujú aj ľudia náchylní na exzémy a kožné problémy.

Ak ste milovníkom Weledy, neváhajte Pupalkovú sprchovaciu emulziu vyskúšať, budete milo prekvapení.

Ak Weledu ešte nepoznáte, vyskúšajte ju tiež, možno si vás získa práve touto vydarenou novinkou a budete chcieť vyskúšať od tejto značky viac :-)

pupalkovy-revitalizacni-sprchovy-krem