Veselé umývanie pre deti

Pre deti je prírodná kozmetika ako stvorená. Je jemná, má prírodné vône, nedráždi pokožku a deti si ju určite zamilujú.

Deti radi vyberajú podľa pekných obalov a príjemných vôní. Výrobcovia detskej prírodnej kozmetiky na to samozrejme myslia. Nové sprchové gély Sante majú pekné farebné prevedenie. Dievčatá si určite obľúbia roztomilý ružový Sprchový gél s malinovou vôňou pre malé princezny. Použité sú samozrejme len prírodné farbivá a vône. Pozor! Tá malinová vôňa je prudko nákazlivá. Obľúbite si ju aj vy a tajne ho budete používať :-)

Pre veľmi citlivú detskú pokožku je vhodný Sprchový gél a šampón Sensitive s bio lipovým kvetom s modrým obalom.

Pre malých dobrodruhov vyberte zelený Sprchový gél a šampón s bio nechtíkom a aloe vera.

Všetky detské sprchové gély Sante sú vhodné aj na detské vlasy. Obsahujú tie najjemnejšie čistiace zložky pre detskú pokožku.

sante deti

Ak majú vaše deti radi zvieratká, určite si vyberú jeden z voňavých Detských sprchovacích krémov od Weledy. Delfín, tuleň alebo hrošík ?

Všetky tri majú príjemnú osviežujúci vôňu a sú šetrné k očiam. Samozrejme ich deti môžu použiť aj na vlásky.

Umývanie je s prípravkom 2v1 oveľa jednoduchšie a postupne môžete deti viesť k tomu, aby ho zvládli sami.

Náš tajný typ je oranžový Sprchovací krém Šťastný pomaranč s tuleňom. Tá pomarančová vôňa zaručene zlepšuje náladu ! Ak sa budete cítiť vyčerpaní a bez nálady, požičajte si ho od vašich detí :-)

Nesklame vás však ani Sladká vanilka a Veselá limetka. Nové detské sprchovacie krémy 2v1 jemne ošetrujú pokožku už počas umývania. Obsahujú rastlinné oleje, aby sa počas umývania predišlo vysúšaniu pokožky.

jljoaiabdbpkkcbf

Samozrejmosťou pre všetky spomenuté sprchové gély Sante aj Weleda je certifikácia NATRUE pre prírodnú kozmetiku.

Certifikát Natrue zaručuje, že kozmetika, ktorú si kupujete je naozaj prírodná. Neobsahuje syntetické farbivá, konzervanty a vône. Použité suroviny sú zodpovedajúcej kvality a čistoty, prevažne v bio kvalite.

natrue