Ajurvédska medicína

Ajurvédska medicína predstavuje tradičný indický liečebný systém založený na pôvodných bylinných receptúrach. V ajurvéde sa využívaju pri liečbe rôznych ťažkostí len prírodné suroviny – byliny, koreniny a minerály, ktoré majú dôkladne preskúmané vlastnosti ako aj vzájomné pôsobenie.

Ideálnou formou pre užívanie ajurvédskych bylín sú vegánske kapsule. Túto osvedčenú formu využíva aj značka Planet Ayurveda. Táto značka ponúka kvalitné bylinné produkty zamerané na bežné zdravotné problémy, ako závažnejšie ťažkosti.

Bylinné kapsule Planet Ayurveda obsahujú kvalitný štandardizovaný extrakt z bylín , ktorý je kvalitne spracovaný tak, aby bola účinnosť zachovaná. Ajurvédske byliny sa môžu užívať krátkodobo aj dlhodobo, podľa toho aký problém potrebujete vyriešiť.

Najpredávanejšie

114 položiek celkom
ashwagandha kapsule organic india
€15,63
€13,18

Ashwagandha (Ašvaghanda) prispieva k zníženiu stresu, k podpore vitality a sexu. Priaznivo pôsobí pri srdcovo-cievnych ochoreniach a podpore imunity.

Kód: ORI004
beautiful skin kapsule organic india
Novinka
€15,63
€13,18

Ajurvédske byliny Beautiful Skin sú určené na očistu pečene a krvi, čo podporuje následne aj zdravie pokožky. Pomáha zbaviť sa akné.

Kód: ORI005
Revitalizujúci vlasový olej Tarika Ayurlabs India
€12,98
€10,95

Podporuje rast vlasov, zabraňuje ich vypadávaniu, šediveniu a tvorbe lupín, stará sa o pokožku hlavy. Olej vlasy vyživí, dodá im silu, pružnosť, lesk a objem. Olej podľa 100 %...

Kód: AYI002
Tulsi s malinou a broskyňou porciovaný čaj Organic India
€6,66
€5,62

Ovocná čajová zmes bylinky Tulsi s čiernou bazou, ríbezľami a ibištekom s príjemnou malinovo – broskyňovou príchuťou vás príjemne osvieži a prospeje vášmu zdraviu. Neobsahuje...

Kód: ORI39P
Tulsi s harmančekom a medom Organic India
€6,66
€5,62

Upokojujúca, relaxačná bylinná zmes s harmančekom, bazalkou a anízom obohatená o skvelú medovú arómu. Neobsahuje kofeín.

Kód: ORI038P
Tulsi so zeleným čajom a ašvagandou Organic India
€6,66
€5,62

Organický bylinný čaj s obsahom kofeínu je ideálnou kombináciou lahodných chutí a blahodárnych účinkov všetkých obsiahnutých bylín.

Kód: ORI36P
Tulsi so zeleným čajom Organic India
€6,66
€5,62

Vynikajúcu chuť tohto harmonizujúceho čaju mu dodáva tak posvätná bazalka Tulsi ako aj pravý zelený čaj. Dodá energiu, ochráni pred stresom a zároveň posilní organizmus. S...

Kód: ORI35P
Tulsi s ružou a škoricou Organic India
€6,66
€5,62

Spojenie zmesi svätej bazalky Tulsi so škoricou, kardamómom a ružovými lístkami navodí príjemnú pohodu.

Kód: ORI34P
Tulsi Breakfast Organic India
€6,66
€5,62

Osviežujúci čaj na ranné prebudenie s dvoma druhmi bazalky a čiernym čajom Assam. Svieža dávka energie hneď ráno bez stresu a napätia.

Kód: ORI33P
Tulsi Wellness Organic India
€6,66
€5,62

Štyri najdôležitejšie byliny ajurvédskej medicíny, kráľovná bylín Tulsi, Brahmi, Ašvaganda a Moringa, sa spojili a vytvorili silnú čajovú infúziu na zmiernenie stresu, zvýšenie...

Kód: ORI28P
Tulsi Lax Organic India
€6,66
€5,62

Upokojujúce byliny Tulsi a fenikel v kombinácii so Sennou poskytujú efektívny bylinný laxatívny nálev. Pridaním koriandru, kardamómu a škorice vzniká nie len účinná, ale aj...

Kód: ORI27P
Tulsi Original porciovaný čaj Organic India
€6,66
€5,62

Exotická vôňa a chuť bazalky, najznámenšej ajurvédskej bylinky, ktorá je zárukou nielen lahodného osvieženia, ale aj úžasných, nášmu telu prospešných účinkov.

Kód: ORI38P
Tulsi Sleep Organic India
€6,66
€5,62

Tulsi bazalka posvätná v kombinácii s ajurvédskymi bylinami navodzuje v lahodnej šálke čaju večerné upokojenie, relaxáciu a pokojný spánok.

Kód: ORI037P
Tulsi Cleanse Organic India
€6,66
€5,62

Regeneračná zmes liečivých bylín Tulsi, kurkumy, zázvoru, Bhumyamalaki, Katuki a Kalmegh. Má lahodnú horkú chuť, podporuje zdravý detoxikačný proces tela optimalizáciou funkcií...

Kód: ORI026P
Tulsi Tummy Organic India
€6,66
€5,62

Lahodný čaj bez kofeínu podľa originálnej receptúry podporujúcej správne trávenie.

Kód: ORI036P
Tulsi Sladké drievko Organic India
€6,66
€5,62

Sladké drievko dodáva svoje upokojujúce sladké tóny legendárnej indickej posvätnej byline Tulsi. Táto vynikajúca kombinácia vytvára zahrievajúci čaj s prímesou škorice, zázvoru...

Kód: ORI035P
Tulsi s mätou Organic India
€6,66
€5,62

Osviežujúca a povzbudzujúca bylinná zmes zložená z lístkov mäty a bazalky posvätnej – Tulsi. Vhodná tak ráno ako aj večer.

Kód: ORI034P
Moringa prášok Organic India
€10,34
€8,72

Moringa prášok obsahuje organický prášok z listov rastliny Moringa oleifera. Moringa je mimoriadne bohatá na živiny a minerály. Obsahuje viac ako 90 výživných látok a 40...

Kód: ORI033
Hore
Ďalšie produkty

Ajurvédska medicína

kladie dôraz na zdravý životný štýl, stravovanie, meditáciu a na používanie bylinných prípravkov ako aj používanie čistej prírodnej kozmetiky. Základom ajurvédskej medicíny je rovnováha troch energií Vata, Pitta a Kapha. Každý živý organizmus a teda aj ľudské telo obsahuje v sebe tieto tri energie. Ak sú v rovnováhe, cítime sa dobre a sme zdraví. Ak sa rovnováha medzi týmito troma energiami naruší, to znamená, že sa niektorá zvýši a iná zníži, dochádza k disharmónii a vo svojom tele to budeme pociťovať ako zdravotný problém.

Planet Ayurveda - to sú kvalitné bylinné produkty

sú zostavené tak, aby pomáhali znovu obnoviť narušenú rovnováha energií Vata, Pitta a Kapha a obnovili zdravie. Obsahujú mimoriadne kvalitné ajurvédske byliny a korenia. Z nich niektoré sú známe aj v našej oblasti strednej Európy ako napr. kurkuma, valeriána, sladké drievko, amalaki, bacopa. Niektoré byliny sa užívajú samostatne, iné v kombinácii s ďalšími bylinami tak, aby sa dosiahol požadovaný účinok. Každý produkt je vytvorený z čistých bylinných extraktov. U každého z nich sa prísne testuje jeho čistota. Ajurvédske bylinné kapsule sa vyrábajú na ajurvédskej klinike priamo v Indii .

Spoľahlivosť značky Planet Ayurveda

Značku Planet Ayurveda založil Dr. Vuikram Chauhan – ajurvédsky lekár a odborník na bylinnú liečbu. Po štúdiu medicíny sa rozhodol venovať tradičnej ajurvédskej bylinnej liečbe a založil vlastnú kliniku Planet Ayurveda. Pri diagnostike pacientov úspešne využíva svoje znalosti z klasickej medicíny a ako aj tradičnej ajurvédskej medicíny. Vďaka týmto vedomostiam pomohol už množstve pacientov a naďalej pomáha aj prostredníctvom bylinných prípravkov Planet Ayurveda.

Aké sú recenzie na značku Planet Ayurveda ?

Viac ako 60 druhov bylinných produktov naši zákazníci odskúšali na riešenie rôznych ťažkostí. Pomocou ajurvédskych bylín môžete riešiť problém s imunitou s kapsulami Indická echinacea, problém so zápalmi v tele pomocou kapsúl Boswellia Curcumin a tiež problém s vypadávaním vlasov s bylinami Hair growth formula. Ženy veľmi dobre hodnotia produkt Shatavari kapsule, ktorý obsahuje bylinky s priaznivýmn účinkom na ženské orgány a plodnosť. Pomáhajú harmonizovať celú ženskú oblasť. Muži oceňujú kapsule Tribulus Power určené pre zdravie mužských reprodukčných orgánov.

Výhodou je, že bylinné kapsule Planet Ayurveda môžete medzi sebou kombinovať. Je možné ich užívať aj popri klasickej liečbe, stačí dodržať hodinový odstup pri užívaní.