Uplatni si extra zľavu 15% pri nákupe nad 15€ s kupónom: EXTRA15

Ajurvédska medicína

Ajurvédska medicína predstavuje tradičný indický liečebný systém založený na pôvodných bylinných receptúrach. V ajurvéde sa využívaju pri liečbe rôznych ťažkostí len prírodné suroviny – byliny, koreniny a minerály, ktoré majú dôkladne preskúmané vlastnosti ako aj vzájomné pôsobenie.

Ideálnou formou pre užívanie ajurvédskych bylín sú vegánske kapsule. Túto osvedčenú formu využíva aj značka Planet Ayurveda. Táto značka ponúka kvalitné bylinné produkty zamerané na bežné zdravotné problémy, ako závažnejšie ťažkosti.

Bylinné kapsule Planet Ayurveda obsahujú kvalitný štandardizovaný extrakt z bylín , ktorý je kvalitne spracovaný tak, aby bola účinnosť zachovaná. Ajurvédske byliny sa môžu užívať krátkodobo aj dlhodobo, podľa toho aký problém potrebujete vyriešiť.

Najpredávanejšie

134 položiek celkom
Revitalizujúci vlasový olej Tarika Ayurlabs India
-15% s kupónom: EXTRA15
€12,98

Podporuje rast vlasov, zabraňuje ich vypadávaniu, šediveniu a tvorbe lupín, stará sa o pokožku hlavy. Olej vlasy vyživí, dodá im silu, pružnosť, lesk a objem. Olej podľa 100 %...

Kód: AYI002
Tulsi so zeleným čajom a ašvagandou Organic India
-15% s kupónom: EXTRA15
€6,66

Organický bylinný čaj s obsahom kofeínu je ideálnou kombináciou lahodných chutí a blahodárnych účinkov všetkých obsiahnutých bylín.

Kód: ORI36P
Tulsi Wellness Organic India
-15% s kupónom: EXTRA15
€6,66

Štyri najdôležitejšie byliny ajurvédskej medicíny, kráľovná bylín Tulsi, Brahmi, Ašvaganda a Moringa, sa spojili a vytvorili silnú čajovú infúziu na zmiernenie stresu, zvýšenie...

Kód: ORI28P
ashwagandha kapsule organic india
-15% s kupónom: EXTRA15
€16,43

Ashwagandha (Ašvaghanda) prispieva k zníženiu stresu, k podpore vitality a sexu. Priaznivo pôsobí pri srdcovo-cievnych ochoreniach a podpore imunity.

Kód: ORI004
hair growth formula planet ayurveda
VÝHODNÁ CENA
€18,59

Vypadávanie vlasov. Hair Growth Formula obsahuje starostlivo vybraté ajurvédske byliny na podporu rastu a zvýšenie kvality vlasov. Jej základom sú v Indii tradične používané...

Kód: PA38
gugulipid kapsule planet ayurveda
VÝHODNÁ CENA
€18,59

Antioxidant. Cholesterol. Tuky. Gugulipid znižuje tvorbu cholesterolu v pečeni a ako antioxidant zabraňuje oxidácii cholesterolu, čím pôsobí proti ateroskleróze. Používa sa aj...

Kód: PA12
female health support planet ayurveda
VÝHODNÁ CENA
€18,59

Hormonálna sústava, reprodukčný systém, menštruácia, endometrióza, libido.... Tie najlepšie ajurvédske bylinky na ženské problémy. 

Kód: PA39
ashwagandha kapsuly planet ayurveda
VÝHODNÁ CENA
€18,59

Upokojenie nervovej sústavy. Energia. Afrodiziakum. Mozog, srdce. Najlepšie prírodné tonikum v rámci ajurvédskej medicíny. Upokojuje nervovú sústavu a vracia energiu.

Kód: PA01
ajurvedsky balzam 1
-15% s kupónom: EXTRA15
€7,29

Ajurvédsky balzam je zmes olejových extraktov z bylín a korenín vyrobený podľa tradičnej receptúry. Napomáha pri bolestiach kĺbov, svalov, chrbta a hlavy, pomáha pri upchatom...

Kód: ORIH06
ren plan 3
VÝHODNÁ CENA
€18,59

Odporúčajú sa pri chorobe obličiek, na podporu funkcie obličiek, pri ochoreniach močového traktu, pri močových a obličkových kameňoch.

Kód: PA67
kabaj mukti
VÝHODNÁ CENA
€18,59

Pri zápche na očistu čriev a zlepšenie vyprázdňovania, ako aj pri tráviacich ťažkostiach. Používajú sa predovšetkým pri akútnej zápche pre okamžitú úľavu.

Kód: PA66
Simply Chamomile Organic India
€6,66

Rumanček je upokojujúca bylinka s príjemnou vôňou a chuťou. Významne pomáha znižovať stres a úzkosť.

Kód: ORI040P
Moringa s ibistekom Organic India
Novinka -15% s kupónom: EXTRA15
€6,66

Ibištek k výnimočným výživovým vlastnostiam a zdravotným benefitom moringy pridáva prírodný vitamín C a prírodné železo.

Kód: ORI039P
Kanchanara Guggulu kapsuly Cosmoveda
-15% s kupónom: EXTRA15
€54,04

Kanchanara Guggulu je ajurvédska zmes odporúčaná najmä pri tráviacich ťažkostiach, lymfadenitíde, myómoch, cystách a polycystických ocohoreniach.

Kód: ORI796
Ladies Rasayana Maharishi Ayurveda
-15% s kupónom: EXTRA15
€52,66

Ladies Rasayana je jedinečná ajurvédska zmes, ktorá poskytuje ženskému telu špeciálnu formu železa, ktorá je ľahko stráviteľná a dobre znášaná.

Kód: ORI797
Triphala prasok Organic India
-15% s kupónom: EXTRA15
€11,49

Triphala je najznámejšou a najúčinnejšou kombináciou na vnútornú očistu, regeneráciu a obnovu organizmu. Napomáha podporovať činnosť tráviaceho, obehového, močového a dýchacieho...

Kód: ORI798
Oh Boy kapsuly Organic India 1
Novinka -15% s kupónom: EXTRA15
€43,69

Bylinná ajurvédska zmes Oh-Boy! prirodzene zlepšuje mužskú sexuálnu výkonnosť, silu a reprodukčné funkcie. Oh-Boy zvyšuje výdrž, mužnosť a vitalitu, zvyšuje libido.

Kód: ORI980
Turmeric Formula kapsuly Organic India
-15% s kupónom: EXTRA15
€21,84

Turmeric Formula podporuje krvný obeh, správnu funkciu pečene a pankreasu, zdravé kĺby a vhodná je najmä proti zápalom.

Kód: ORI981
Hore
Ďalšie produkty

Ajurvédska medicína

kladie dôraz na zdravý životný štýl, stravovanie, meditáciu a na používanie bylinných prípravkov ako aj používanie čistej prírodnej kozmetiky. Základom ajurvédskej medicíny je rovnováha troch energií Vata, Pitta a Kapha. Každý živý organizmus a teda aj ľudské telo obsahuje v sebe tieto tri energie. Ak sú v rovnováhe, cítime sa dobre a sme zdraví. Ak sa rovnováha medzi týmito troma energiami naruší, to znamená, že sa niektorá zvýši a iná zníži, dochádza k disharmónii a vo svojom tele to budeme pociťovať ako zdravotný problém.

Planet Ayurveda - to sú kvalitné bylinné produkty

sú zostavené tak, aby pomáhali znovu obnoviť narušenú rovnováha energií Vata, Pitta a Kapha a obnovili zdravie. Obsahujú mimoriadne kvalitné ajurvédske byliny a korenia. Z nich niektoré sú známe aj v našej oblasti strednej Európy ako napr. kurkuma, valeriána, sladké drievko, amalaki, bacopa. Niektoré byliny sa užívajú samostatne, iné v kombinácii s ďalšími bylinami tak, aby sa dosiahol požadovaný účinok. Každý produkt je vytvorený z čistých bylinných extraktov. U každého z nich sa prísne testuje jeho čistota. Ajurvédske bylinné kapsule sa vyrábajú na ajurvédskej klinike priamo v Indii .

Spoľahlivosť značky Planet Ayurveda

Značku Planet Ayurveda založil Dr. Vuikram Chauhan – ajurvédsky lekár a odborník na bylinnú liečbu. Po štúdiu medicíny sa rozhodol venovať tradičnej ajurvédskej bylinnej liečbe a založil vlastnú kliniku Planet Ayurveda. Pri diagnostike pacientov úspešne využíva svoje znalosti z klasickej medicíny a ako aj tradičnej ajurvédskej medicíny. Vďaka týmto vedomostiam pomohol už množstve pacientov a naďalej pomáha aj prostredníctvom bylinných prípravkov Planet Ayurveda.

Aké sú recenzie na značku Planet Ayurveda ?

Viac ako 60 druhov bylinných produktov naši zákazníci odskúšali na riešenie rôznych ťažkostí. Pomocou ajurvédskych bylín môžete riešiť problém s imunitou s kapsulami Indická echinacea, problém so zápalmi v tele pomocou kapsúl Boswellia Curcumin a tiež problém s vypadávaním vlasov s bylinami Hair growth formula. Ženy veľmi dobre hodnotia produkt Shatavari kapsule, ktorý obsahuje bylinky s priaznivýmn účinkom na ženské orgány a plodnosť. Pomáhajú harmonizovať celú ženskú oblasť. Muži oceňujú kapsule Tribulus Power určené pre zdravie mužských reprodukčných orgánov.

Výhodou je, že bylinné kapsule Planet Ayurveda môžete medzi sebou kombinovať. Je možné ich užívať aj popri klasickej liečbe, stačí dodržať hodinový odstup pri užívaní.