Aromasticks

Najpredávanejšie

9 položiek celkom
aromaticka tycinka prirodny inhalator aromastick vitalita
€8,49

Aroma tyčinka Vitalita stimuluje vaše telo a upokojí vašu myseľ. Prírodné vône na na povzbudenie a vitalitu.

Kód: AS09
aromaticka tycinka prirodny inhalator aromastick nadych
€8,24

Aroma tyčinka nádych uľahčuje dýchanie a zmierňuje príznaky prechladnutia, chrípky, sezónnej alergie. S bio eukalyptom, mentolom a tymiánom.

Kód: AS08
aromaticka tycinka prirodny inhalator aromastick relax
€8,24

Ak sa potrebujete vyrovnať s každodenným stresom, alebo sa len odreagovať na konci dňa, aromatická tyčinka Relax vás krásne uvoľní a pomôže sa upokojiť.

Kód: AS07
aromaticka tycinka prirodni inhalator aromastick energie
€8,24

Ak cítite nedostatok energie v každodennom živote alebo potrebujete energiu naviac pri športe či inej činnosti, potom je Aromastick Energy tým pravým pomocníkom k úspechu.

Kód: AS06
aromaticka tycinka prirodny inhalator aromastick stihlost
€8,24

Inšpirujúca vôňa, aby ste si ľahšie udržali svoju vysnívanú váhu. Prírodná aroma tyčinka vám pomôže udržať si dlhšie pocit sýtosti a znížiť úzkosť spojenú s pocitom hladu.

Kód: AS05
aromaticka tycinka prirodny inhalator aromastick rovnovaha
€8,24

Harmonizujúca zmes, ktorá je stimulujúca a relaxujúca zároveň. Aromatická tyčinka Rovnováha pomáha telu a mysli sa vzájomne synchronizovať a pomáha Vám tak udržať vnútornú...

Kód: AS04
aromaticka tycinka prirodny inhalator aromastick sviezost
€8,24

Prírodná aromatická tyčinka osviežuje zmysly a osviežuje. Je zameraná aj na ľahké dýchanie. Eukalyptový a mentolový olej pôsobia antibakteriálne.

Kód: AS03
aromaticka tycinka prirodny inhalator aromastick ukludnenie
€8,49

Prírodná aromatická tyčinka podporuje upokojenie a relaxáciu. Pomáha lepšie sa vyrovnať so stresovými situáciami.

Kód: AS02
aromaticka tycinka prirodny inhalator aromastick sustredenost
€8,49

Prírodná aromatická tyčinka podporuje sústredenosť a bystrosť. Vhodné pre študentov, do práce, počas dní keď ste maximálne vyťažený a potrebujete jemné prírodné povzbudenie do...

Kód: AS01

Aromasticks sú prírodné aromatické tyčinky, ktoré umožňujú vdychovať vôňu éterických olejov kdekoľvek a kedykoľvek. Malé praktické balenie sa zmestí aj do vrecka a môžete ho mať vždy pri sebe. Tyčinka je napustená 100% prírodnými éterickými olejmi, ktoré majú terapeutický účinok a priamo pôsobia na telo aj myseľ. Okrem silných antibakteriálnych účinkov, čo je už samé o sebe veľká výhoda majú aj ďalšie vlastnosti. Dokážu upokojiť, zlepšiť sústredenie, dodať energiu či uľahčiť dýchanie a chrániť pred prechladnutím.

Samotné éterické oleje sú výbornou pomocou pri strese, napätí, prechladnutí, únave, ale ich použitie je komplikované pokiaľ ich máte vo fľaštičke. A práve aromasticky dokážu uchovať éterické oleje tak, aby nevyprchali a zároveň sa dali veľmi jednoducho použiť. Preto sa v súčastnosti stávajú veľmi populárne. Jednoduchá pomoc z prírody, ktorú môžu použiť všetky vekové kategórie.

Vyskúšajte obľúbené aromasticky pri únave, počas náročných dní, keď sa potrebujete sústrediť, či keď ste v strese a potrebujete zrelaxovať.