Aromasticks

Aromasticks sú prírodné aromatické tyčinky, ktoré umožňujú vdychovať vôňu éterických olejov kdekoľvek a kedykoľvek. Malé praktické balenie sa zmestí aj do vrecka a môžete ho mať vždy pri sebe. Tyčinka je napustená 100% prírodnými éterickými olejmi, ktoré majú terapeutický účinok a priamo pôsobia na telo aj myseľ. Okrem silných antibakteriálnych účinkov, čo je už samé o sebe veľká výhoda majú aj ďalšie vlastnosti. Dokážu upokojiť, zlepšiť sústredenie, dodať energiu či uľahčiť dýchanie a chrániť pred prechladnutím.

Samotné éterické oleje sú výbornou pomocou pri strese, napätí, prechladnutí, únave, ale ich použitie je komplikované pokiaľ ich máte vo fľaštičke. A práve aromasticky dokážu uchovať éterické oleje tak, aby nevyprchali a zároveň sa dali veľmi jednoducho použiť. Preto sa v súčastnosti stávajú veľmi populárne. Jednoduchá pomoc z prírody, ktorú môžu použiť všetky vekové kategórie.

Vyskúšajte obľúbené aromasticky pri únave, počas náročných dní, keď sa potrebujete sústrediť, či keď ste v strese a potrebujete zrelaxovať.