Halloweenska zľava -12% s kupónom - 12EXTRA - platí pri nákupe nad 15 EUR.

Tekuté pracie prostriedky

Prírodné pracie gély sú vyrobené z čisto rastlinných surovín. Aké sú ich výhody?

1. Neobsahujú žiadne chemikálie ako fosfáty, enzýmy, bielidlá a syntetické parfémy. Nezanechávajú na oblečení a prádle žiadne zvyšky chemikálií. Tým pádom je pranie prírodným pracím gélom zdravšie pre vašu pokožku. Výsledný prací efekt je úplne rovnaký ako pri bežných práškoch. Aj prírodný prací gél dôkladne vyperie a vaše oblečenie bude dokonale čisté. Prírodný prací gél má jemnejšiu vôňu, ktorá je vytvorená z éterických olejov. Po vypraní prádlo vonia jemnejšie. Niektoré druhy označené ako Sensitive sú dokonca bez vône, keďže sú určené pre veľmi citlivú pokožku a malé deti.

2. Druhou hlavnou výhodou je, že sú šetrné voči životnému prostrediu. Neznečisťujú spodné vody, takže ich používaním zároveň pomáhate prírode.

Prania s prírodnými pracími gélmi a práškami sa nemusíte obávať. Rýchlo si na ne zvyknete a obľúbite si ich pre príjemný pocit vo vašom domove.

 

Najpredávanejšie

6
54 1654
Značky

Stránka 1 z 1 - 18 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 18 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.