Prirodzená rovnováha aj pre komplikovanú pokožku

Je vaša pokožka komplikovaná? Reaguje podráždením, suchosťou, začervenaním, vyrážkami, či dokonca rozšírenými žilkami ?

Vieme, že takéto pocity sú nepríjemné a dokážu vám aj znechutiť náladu. Nie je to však neriešiteľný problém. Špecifická pokožka potrebuje špeciálnu starostlivosť, ktorá jej vráti rovnováhu a zároveň ju dokáže udržiavať.

Pokiaľ sa o problémovú pokožku budete pravidelne starať kvalitnými prípravkami, môžete ju udržať pod kontrolou a výrazne zmierniť nepríjemné prejavy aj dlhodobo.

Nemecká značka DADO SENS ponúka niekoľko špeciálnych kozmetických rád práve o problémové typy pleti.

EXTRODERM suchá a citlivá pokožka s potrebou extra hydratáciu a vytvorenia ochrannej bariéry kože.

PURDERM antibakteriálna starostlivosť o pokožku s prejavmi akné v puberte aj dospelosti

PROBALANCE pleť náchylná na alergie a alergické prejavy ako pálenie, svrbenie začervenanie.

SENSACEA Dosahuje veľmi dobré výsledky pri extrémne citlivej pleti aj pri miernych prejavoch ružovky (rosacea, rozšírené žilky, kuperóza)

REGENERATIONE  Intenzívna starostlivosť o starnúcu pokožku. Zabraňuje predčasnému starnutiu. Vhodné na citlivú starnúcu pokožku.

Kozmetika na opaľovanie  DADO SENS SUN  poskytuje kvalitnú ochranu pred slnkom citlivej pokožke náchylnej na slnečnú alergiu alebo alergiu z kozmetických prípravkov.

dado-spolocna

Dado Sens dermacosmetics je špeciálna kozmetika určená pre ľudí, ktorých trápia krátkodobé aj dlhodobé problémy s pleťou. Je to dermatologicky testovaná prírodná starostlivosť o pleť vyvinutá v spolupráci s dermatológmi. Pomáha aj tej najcitlivejšej pleti vrátiť prirodzenú rovnováhu.

Dado Sens kozmetika pomáha pri suchej podráždenej pokožke, alergických reakciách na koži ako aj pri ružovke a rozšírených žilkách. Pomáha pri prejavoch akné u mladých ľudí ako aj pri akné v dospelosti. Ponúka aj prípravky vhodné pri atopickej dermatitíde a ekzémoch.

Úzka spolupráca s dermatológmi umožňuje vytvoriť kozmetické produkty presne na potreby problémových typov pokožky. Dado Sens ponúka pokožke dlhoročný vedecký výskum v kombinácií s prírodnými surovinami. Unikátne kozmetické rady takto môžu poskytnúť pleti presne cielenú starostlivosť s úspešným výsledkom.

Dermakozmetika DADO SENS v sebe spája tie najlepšie ingrediencie z prírody s extrémne vysokými požiadavkami na citlivú pokožku alebo pokožku s dermatologickým problémom. Starostlivý výber, vývoj a testovanie všetkých zložiek sú našou najvyššou prioritou. V našich produktoch preto nemajú miesto žiadne nadbytočné, škodlivé a sporné látky. Synonymom dermakozmetiky DADO SENS je čistota z prírody.