Ušetri 10% s kupónom FLASH pri nákupe nad 25€

Ako sa starať o vlasy počas leta

Leto je najkrajšie obdobie roka. Do sýtosti si môžeme užívať slnko, vodu, dovolenku a hlavne prázdniny.

Najlepšie sa cez leto budeme cítiť, keď budeme spokojné so svojím vzhľadom. Vlasy sú v tomto období veľmi namáhané a preto im musíme dopriať výživnú starostlivosť. Vlasy sú predsa našou  korunou krásy :-)

Ako na to s prírodnou kozmetikou ?

Je to jednoduché. Prírodná vlasová kozmetika je bohatá na rastlinné oleje a výťažky z rastlín, preto budú naše vlasy žiariť krásou bez väčšej námahy.

Jemné rastlinné tenzidy v prírodných šampónoch ich vyčistia, ale nevysušia. V lete vlasy trpia na nadmernú suchosť, preto sa oblúkom vyhnite všetkému čo ich vysušuje.

Výhodou je, že v lete rastú vlasy rýchlejšie ako v zime. Majú dostatok vitamínu D, ktorý sa nám v tele vytvára práve počas pobytu na slnku.

Kameňom úrazu pre vlasy v lete je suchosť, krepovatenie a lámanie. Morská voda, chlórovaná voda v bazénoch a silné slnko ich veľmi namáhajú.

Letných radovánok sa však vôbec nemusíte vzdať. Stačí, keď svojim vlasom každý deň doprajete kvalitný výživný kondicinér a raz za 2-3 dni aj výživnú vlasovú kúru.

FotkyFoto_1004230_XS

Naše tipy na ošetrenie vlasov po letnej dovolenke:

Hydratačný kondicionér, ktorý vráti vlasom vlahu, lesk, pevnosť a pružnosť s osvedčeným aloe vera.

Kondicionér so vzácnym argánovým olejom pre dokonalú výživu a lesk na extrémne suché vlasy. Kto by nepoznal kozmetický zázrak argánový olej? Jeho blahodárne účinky na vlasy sú ospevované od nepamäti.

Dokonalé zacelenie polámaných vlasov vám zabezpečí kondicionér s efektom laminácie čiže zaceľovania. Obsahuje cenný rakytníkový olej so schopnosťou obnovy pošjkodených vlasov.

Všetky dôležité živiny pre výživu, hydratáciu a novú energiu pre vlasy dodá špeciálny kondicionér na spevnenie poškodených vlasov.

V lete nezabudnite na vlasové kúry. Kondicionér vlasy oživí a uľahčí ich úpravu, ale dokonalú starostlivosť im poskytne vlasová kúra.

Výborná je vlasová kúra s bambuckým maslom a brokolicovým olejom pre nádherný lesk. Oplatí sa vyskúšať aj Intenzívnu hĺbkovú vlasovú masku, aby vlasy dostali presne to čo potrebujú.

Špeciálna kúra s pšeničným proteínom, ktorú nemusíte zmývať dokonale zacelí poškodený povrch vlasu.

Ak vás po dovolenke zavalili povinnosti, skúste starostlivosť o vlasy urýchliť kondicionérom a kúrou 2v1 s mangovým maslom.

Hitom leta vždy sú prírodné farby na vlasy. Vlasy vôbec nevysušujú, práve naopak. Obsahujú výživné látky, dodávajú vlasom nádherné odtiene a lesk. A to všetko vďaka tomu, že vlas krásne obalia a nenarúšajú jeho štruktúru. Nenájdete v nich žiaden peroxid ani amoniak. 

Želáme vám krásne leto a hlavne aby ste sa cítili príjemne  a spokojne.