Teraz prebieha: Zľava 15% pri nákupe nad 25€ použi kupón: EXTRA15

Prírodná vôňa do prania

Voňavé prádlo po opraní je veľmi príjemné a každý ho dokáže oceniť. Menej vhodné sú však chemikálie, ktoré sa v syntetickej aviváži a vôňach do prádla nachádzajú. Z dlhodobého hľadiska nie sú pre organizmus dobré a je lepšie nahradiť ich prírodnou alternatívou, ktorá je pre organizmu neškodná. Nemecká prírodná drogéria má vo svojej ponuke prírodné vôňe do prania bez škodlivých látok.

Najpredávanejšie

bio vona do prania lipovy kvet almawin
€6,26
bio vona do prania verbena almawin
€6,26
2 položiek celkom
bio vona do prania lipovy kvet almawin
Zľava 15%pri nakupe nad 25€ s kupónom: EXTRA15
€6,26

Čisto prírodná vôňa pre intenzívnu vôňu prádla. Pridáva sa rovno do prania a zanecháva prádlo vôňavé. Lipový kvet má upokojujúcu vôňu.

Kód: ALW246185
bio vona do prania verbena almawin
Novinka Zľava 15%pri nakupe nad 25€ s kupónom: EXTRA15
€6,26

Čisto prírodná vôňa pre intenzívnu vôňu prádla. Pridáva sa rovno do prania a zanecháva prádlo vôňavé. So sviežou vôňou Verbeny.

Kód: ALW200553

Prírodná vôňa do práčky Almawin – ako sa používa

Použitie je veľmi jednoduché. Jeden vrchnáčik prípravku nalejete do priehradky na aviváž pred praním. Ak chcete intenzitu zvýšiť, môžete ešte prípravku pridať. Vôňu si môžete vybrať Verbenu alebo Lipový kvet.

Bio vôňa do prania Verbena je skombinovaná s eukalyptovým olejom a vytvára tak príjemnú sviežo bylinkovú vôňu.

Bio vôňa do prania Lipový kvet pôsobí upokojujúco a jemne.

Prírodné vône do prania Almawin môžete skombinovať so všetkými pracími prostriedkami Almawin ale aj inými značkami prírodnej drogérie ako Sonett alebo Sodasan.

Vôňavá bielizeň s prírodnou drogériou Almawin

Prírodné pracie prostriedky majú jemnú vôňu, ktorá je vytvorená na báze esenciálnych olejov. Je čisto prírodná bez škodlivých chemikálií. Nie je tak extrémne silná ako je to pri bežných pracích géloch a aviváži, no jej výhoda spočíva v tom, že je pre nás omnoho zdravšia. Almawin na prevoňanie prádla využíva najobľúbenejšiu vôňu do práčky a to je levanduľa.

Levanduľová vôňa sa nám spája s vôňou čistého prádla a je to práve preto, že táto bylinka má čistiacu schopnosť, dezinfikuje a prirodzene prevonia či už prádlo, váš byt alebo dom. Preto sa veľmi často využíva aj v aromaterapii do difuzéra alebo v prírodnom osviežovači vzduchu.

Okrem levandule Almawin využívaj aj vôňu pomarančových kvetov, lipových kvetov a sviežej citrusovej verbeny.

bio vona do prania almawin

Ako vonia prírodná drogéria ?

Značka Sonett rovnako využíva vôňu esenciálneho oleja z levandule ale aj citrusov ako napríklad v obľúbenom gély na riad. Pomarančový esenciálny olej sa v prírodnej drogérii využíva nielen pre jeho úžasnú vôňu ale aj prirodzených obsah tenzidov, ktoré čistia aj silné znečistenie.

V dezinfekčom čističi Sonett sa spája neuveriteľná kombinácia levandule a šalvie, ktorá vytvára krásnu vôňu s pocitom čistoty. Dokonale dezinfikuje povrchy a zanecháva ich bez baktérií.

Prací gél Color Mint & Lemon voní vďaka kombinácii mäty a citrusov. Využíva sa na pranie všetkých typov prádla.

Určite oceníte aj vôňu na toalete. V prírodnom WC čističi sa využíva vôňa myrhy, mäty, cédru, eukalyptu a borovice. Esenciálne oleje nielen že toaletu prevoňajú, ale aj čistia dezinfikujú.

Prírodná drogéria má jednoducho svoje čaro ako aj nesporné výhody pre zdravie a určite by ste ju mali vyskúšať.