Ako sa správne starať o pokožku bábätiek

Pokožka bábätiek je 5x jemnejšia ako pokožka dospelého človeka. Preto si vyžaduje veľmi jemnú starostlivosť s malým počtom ingrediencií, tak aby nebola zaťažená, mohla dýchať a správne sa vyvíjať.

Najvhodnejšia je kvalitná prírodná kozmetika, ktorá je šetrná a obsahuje rastlinné oleje. Tie sú pre pokožku veľmi prirodzené, pretože sa podobajú na jej vlastnú lipidovú vrstvu.

Počas prvých týždňov života dieťatka si vystačíte naozaj s málom. Na zadoček je overený Nechtíkový dojčenský krém od Weledy, ktorý si mamičky veľmi pochvaľujú. Zabraňuje podráždeniu pokožky v oblasti plienok. Čisto prírodné zloženie s ošetrujúcim nechtíkom udrží citlivú pokožku jemnú a zdravú. Chráni pre pôsobením vlhkosti pod plienkami. Nechtík ošetruje prípadné podráždenie a má hojivé účinky.

Nechtíkový dojčenský olej je univerzálny a vo výbave bábätka by nemal chýbať. Môžete ho použiť na bežnú starostlivosť o pokožku po kúpeli, ako jemný masážny olejček alebo na dočistenie zadočku pod plienkami. Tento jemný detský olej je vytvorený kombináciou mandľového a sezamového oleja s nechtíkovým extraktom. Neobsahuje žiadnu parfemáciu a jeho jednoduché zloženie je ako stvorené pre pokožku bábätka. Kľudne ho však môžete použiť aj vy na suchú pokožku po sprchovaní.

FotkyFoto_12302401_M

Kúpanie bábätka je nádherný rituál. Aby ste zabránili vysušeniu pokožky, použite Nechtíkový dojčenský kúpeľ. Je vhodný už od narodenia. Jeho absolútne jemné zloženie so sladkým mandľovým a bio sezamovým olejom pokožku jemne čistí a zároveň ju rozmaznáva. Je bez parfemácie takže nezatieni prirodzenú vôňu Vášho bábätka.

Krásne obdobie s Vašim bábätkom Vám spríjemní aj kvalitná overená prírodná kozmetika. Umožní správny vývoj kožnej bariéry počas prvých mesiacov života, čo je pre ďalšie zdravie pokožky veľmi dôležité. Vaše bábätko bude spokojné a šťastné a vy tiež. Keď podrastie, môžete pokračovať v starostlivosti s ďalšími produktami Weleda pre väčšie deti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.