Je leto a k tomu patrí zľava 15% s kupónom FRESH15 - platí pri nákupe nad 30€

Podpora zdravia

V tejto kategórii nájdete kvalitné prírodné produkty na podporu zdravia. Do našej ponuky zaraďujeme len overené produkty od spoľahlivých výrobcov. Dôležitá je kvalita a nie množstvo. Môžete tu nájsť tradičné bylinné tinktúry od českej značky Naděje, čínsku medicínu TCM Herbs, ale aj originálne Bachove esencie na podporu hlavne psychického zdravia.

Každý z nás sa občas vychýli zo svoje rovnováhy a práve vtedy je príroda najlepším pomocníkom, ako sa vrátiť do harmónie. Prírodné doplnky môžete použiť ako podporný prostriedok pri klasickej liečbe alebo ako účinnú prevenciu pred chorobami.

Zaujímavé sú aj lipozomálne vitamíny, ktoré vďaka vysokej vstrebateľnosti zásobujú organizmus potrebnými vitamínmi a minerálmi. Relaxačný účinok hlavne na psychiku majú aj éterické oleje. Tie však vyberajte len skutočné kvalitné od výrobcov prírodnej kozmetiky ako Nobilis Tilia, Original Atok, Hanus, Primavera alebo Saloos. Lacné a neznáme éterické oleje sú v skutočnosti len chemické napodobeniny.

 

Najpredávanejšie

0
450 10450
Značky
 
 
 
 

Stránka 1 z 68 - 1207 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 68 - 1207 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.