Práve teraz -20% na vlasovú kozmetiku - použi zľavový kód VLASY20

Hypoalergénne pracie prostriedky

Hypoalergénne pracie prostriedky sú určené pre ľudí s citlivou pokožkou, pri rôznych kožných problémoch, pre malé deti, bábätká a alergikov. Neobsahujú žiadne škodlivé a dráždivé chemikálie. Oblečenie aj bielizeň výborne vyperú bez zostatku chemikálií na látke. Malé pozostatky bežných pracích práškov na oblečení a bielizni môžu totiž dráždiť citlivú pokožku.

Hypoalergénne pracie prostriedky Sonett a Sodasan sú vytvorené z čisto prírodných surovín a teda bez fosfátov, zmäkčovadiel, bielidiel, optických zjasňovačov, syntetickej parfemácie a ďalších chemických látok. Perú na základe derivátov z rastlinných olejov. Výrobcovia do tých pracích prostriedkov nepridávajú ani prírodnú parfemáciu, tak aby čo najviac vyhoveli potrebám alergikov, malých detí a celkovo ľuďom s citlivou pokožkou. Pri používaní takýchto pracích prostriedkov je prádlo dokonale čisté ako pri bežných práškoch, nemá však silnú vôňu.

Ak hľadáte overenú a spoľahlivú ekodrogériu, vyskúšajte značky Sonett a Sodasan. Títo nemecký výrobcovia majú dlhú tradíciu vo výrobe prírodnej ekodrogérie. Používajú kvalitné suroviny a tieto pracie prostriedky sú veľmi obľúbené. A čo je najdôležitejšie, výborne perú.

Prírodné pracie prostriedky sú zároveň šetrné voči životnému prostrediu a neznečisťujú spodné vody.

 

Najpredávanejšie

5
48 1548
Značky

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.