Zľavy

Ak chcete získať ZĽAVU, musíte urobiť len 2 veci:

1. Zaregistrujte sa v e-shope Bioterra.sk

2. Nakupujte u nás ako registrovaný zákazník a keď súčet vašich objednávok v e-shope Bioterra.sk presiahne  50€, získavate zľavu 2% na ďalšie nákupy.

Po dosiahnutí limitu 50€ vám systém automaticky pridelí zľavu 2% a po prihlásení uvidíte už vaše zľavnené ceny.

Príklad:

Vaša prvá objednávka má hodnotu 30€.

Vaša druhá objednávka má hodnotu 25€. Spolu ste nakúpili za 55€.

Pri vašej tretej a nasledujúcich objednávkach  nakupujete s 2% zľavou. Po prihlásení uvidíte automaticky vaše zľavnené ceny.

Upozornenie:  Zľava 2% sa neuplatňuje v pripade, že na produkte je už iná zľava, ktorá je vyššia. Zároveň sa zľava nemusí uplatňovať ani na vybrané vzorky, testre, prípadne rôzne promo balenia, špeciálne akciové produkty alebo niektoré značky (Weleda, Neobio).

Zľavy nie je možné kombinovať vždy platí len jedna zľava a rovnako sa toto pravidlo týka aj zľavových kupónov.

V prípade, že zákazník objendávku zruší a týmto zrušením klesne jeho obrat na eshop Bioterra.sk pod 50 EUR, bude takémuto zákazníkovi zľava odobratá až do opätovného naplnenia obratu 50 EUR.

V prípade neprebratia objednávky (objednávka sa vráti od doručovateľov ako neprebratá, príp. neprebratá objednávka na osobný odber) zákazníkom, bude zľava zrušená až do uhradenia nákladov súvisiacich s neprebratím objednávky.

Zľavové kupóny

Zľavové kupóny sú vydávané nepravidelne a distribuované prostredníctvom newslettrov a sociálnych sietí. Prípadne sa môžu objaviť u našich partnerov.

Zľavové kupóny nie je možné kombinovať s inými zľavami a taktiež neplatia na už zľavnené produkty, promo balenia, vzorky, testre a špeciálne akciové produkty alebo na niektoré značky (Primavera, Weleda - výnimka je špeciálne venovaný zľavový kupón pre značku Weleda). Rovnako zľavové kupóny neplatia na produkt v plošných akciách (napríklad Black Friday).

Pri vydaní zľavového kupónu sú vždy uvedené podmienky jeho uplatnenia.

 

Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.