Len dnes 20% zľava pri nákupe nad 30€ s kupónom: FLASH20

Sérum na rast mihálnic

Hľadáte sérum, ktoré spraví z vašich mihálnic krásne a pevné riasy na ktoré sa ideálne nanáša maskara? Takúto silu má prírodné sérum na rast mihálnic, ktoré obsahuje rastlinné oleje s dôležitými vitamínmi a kyselinami. Čisto prírodné zloženie mihálnice nezaťažuje, neupcháva korienky a nedráždi očné okolie.

Najpredávanejšie

2 položiek celkom
serum na riasy a obocie saloos
Zľava 20% pri nákupe nad 30€ s kupónom: FLASH20
€8

Pri pravidelnej aplikácii podporí rast, predĺženie a zahustenie horných aj dolných rias a taktiež obočia.

Kód: SALBS10
Intenzívne olejové sérum na riasy - Original ATOK
Zľava 20% pri nákupe nad 30€ s kupónom: FLASH20
€10,70

Čisto prírodné sérum na rast mihálnic. S najlepšími olejmi na rast mihálnic a obočia - argánovým a ricínovým olejom.

Kód: OATB1203K

Najlepšie sérum na rast mihálnic

Recenzie prezrádzajú, že najlepšie skúsenosti majú zákazníci so sérom, ktoré obsahuje ricínový a argánový olej. U nás nájdete špeciálne sérum na mihálnice, ktoré obsahuje práve tieto dva vzácne oleje a ďalšie účinné prírodné ingrediencie navyše.

Dôležité je však účinné látky dobre namixovať, aby sérum nebolo na riasy príliš ťažké a mastné.

Čo obsahuje kvalitné sérum na mihálnice?

  • ricínový olej
  • argánový olej
  • aloe vera
  • šípkový olej
  • ibištek sudánsky
  • kokosový olej
  • vitamín E

Dlhodobé používanie – žiaden problém

Výhodou prírodného séra na mihálnice je, že ho môžete používať dlhodobo bez vedľajších účinkov a mihálniciam nijak neškodí. Kľudne ho zaraďte do pravidelnej starostlivosti o očné okolie. Prírodné sérum na mihálnice je vhodné aj ak máte citlivé očné okolie. Vtedy zvoľte aj jemný neutrálny očný krém a šetrný odličovač očí s aloe vera.

Ricínový olej na rast mihálnic

Tento olej sa považuje za najúčinnejší, čo sa týka podpory rastu mihálnic. Má špecifické zloženie rôznych mastných kyselín ako napr. kyselina ricinolejová, ktoré riasy spevňujú a dodávajú im vitamíny pre rast a pevnosť. Tieto mastné kyseliny zároveň vlákna mihálnic chránia pred poškodzovaním a to napr pri častom používaní maskary a následnom odličovaní.

Ricínový olej nájdete v Intenzívnom olejovom sére na riasy od Original Atok a používa ho aj Bio rastové sérum na riasy a obočie Saloos.

Každé sérum je obohatené ešte o ďalšie špeciálne prírodné zložky. Saloos využíva aj silu regeneračného šípkového oleja, argánového oleja a ibišteka sudánskeho. Táto rastlinka preukázateľne stimuluje cibuľky mihálnic pre rýchly rast. Dokonca oživuje ich farbu, spevňuje ich a zabraňuje lámaniu.

Sérum na intenzívny rast mihálnic Original Atok má výborne recenzie od zákazničiek. Využíva skvelú trojkombináciu spevňujúch olejov a to ricínového, argánového a kokosového. Sérum je ľahké, nemastí a výborne sa nanáša.