Probiotika Vesantech Kids 5 miliard CFU

Kód: ZS18997
VÝHODNÁ CENA
Značka: Vesantech
€22,57
3 – 5 dní
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Špeciálne probiotiká pre deti vo forme gumených cukríkov s príchuťou jahody s 13 probiotickými kmeňmi a 5 miliárd CFU v jednej dávke, doplnené prírodným vitamínom C z aceroly.

Detailné informácie

Podrobný popis

Probiotika Vesantech Kids 5 miliard CFU

Špeciálne probiotiká pre deti vo forme gumených cukríkov s príchuťou jahody s 13 probiotickými  kmeňmi a 5 miliárd CFU v  jednej dávke, doplnené prírodným vitamínom C z aceroly. 

  • pre silnú imunitu detí
  • s pridaným prírodným vitamínom C z aceroly
  • podpora zdravej črevnej mikroflóry ako základu zdravia

Naším cieľom bolo vyvinúť probiotickú formuláciu špeciálne navrhnutú tak, aby podporovala zdravú črevnú mikroflóru, optimalizovala tráviace procesy a posilňovala imunitný systém detí.

Táto unikátna kombinácia probiotík je obohatená o vitamín C získavaný z aceroly a z  brusníc, pričom neodmysliteľnú súčasť tvoria aj prebiotiká, ktoré zaisťujú optimálne podmienky na rast a aktivitu prospešných baktérií v čreve.

Všetky zložky v našej probiotickej zmesi sú výlučne prírodného pôvodu a garantujeme, že sú bez akýchkoľvek genetických modifikácií. Naša formulácia je teda výsledkom hĺbkového výskumu a záväzku ponúkať iba tie najkvalitnejšie a najbezpečnejšie produkty na podporu zdravia vašich detí.

Gumové cukríky sú vyrobené z rastlinného pektínu, ktorý sa vyskytuje hlavne v stenách rastlinných buniek a je dôležitou súčasťou rastlinnej bunkovej steny. Je to rozpustná vláknina, ktorá vo vode tvorí gélovité roztoky. Takže gumáčiky sú vegetariánske a prírodné.

Probiotiká pre deti sú vhodné pri:

pri oslabenej imunite,
pri a po antibiotickej liečbe,
pri alergiách na maximálnu podporu imunitného systému.

Dávkovanie: 2 gumové cukríky denne,

Obsah: 60 gumových cukríkov v balení s príchuťou jahôdky.

ZLOŽENIE: 13 probiotických kmeňov, 5 miliárd CFU, výťažok z čerešne acerola, vitamín C 50 mg 71,7%.

Lactobacillus casei CN1566, Bifidobacterium longum CCFM1195, Lactobacillus paracasei HPC69, Lactobacillus plantarum Hp59, Lactobacillus acidophilus L59, Lactobacillus plantarum Cn2018, Lactobacillus rhamnosus GG, Lactobacillus salivarius HLS89, Lactobacillus bulgaricusHB68, Bifidobacterium lactis Bl03, Bifidobacterium breve HBB37, Bifidobacterium longum CCFM760, Bifidobacterium bifidum BB67

PREBIOTIKÁ:

Vláknina z akácie (A senegal) známa tiež pod latinským názvom Acacia senegal, predstavuje významný zdroj rozpustnej vlákniny, ktorá je významná pre svoje prebiotické účinky a podporu zdravia tráviaceho systému. Vďaka svojej schopnosti absorbovať vodu sa táto vláknina v tráviacom trakte transformuje na gélovú substanciu, čím prispieva na zlepšenie konzistencie stolice a na podporu pravidelnej stolice.

Brusnice (ovocný prášok), brusnice môžu mať pozitívny vplyv aj na tráviaci systém. Obsahujú zlúčeniny, ktoré podporujú zdravie tráviaceho traktu a môžu pomáhať pri prevencii niektorých tráviacich problémov, ako sú vredy a zápaly.

FOS - fruktooligosacharidy predstavujú preferované nutričné substráty pre určité benefičné bakteriálne kmene, čím napomáhajú k optimalizácii ich rastu a funkčnej aktivity v rámci mikrobiálneho ekosystému čreva. Tieto krátkoreťazcové sacharidy sú z hľadiska energetického využitia kľúčové pre podporu symbiotických vzťahov medzi hostiteľom a mikroflórou, čo má priamy dopad na udržanie zdravého črevného mikrobiómu a celkovú homeostázu organizmu.

XOS - Xylooligosacharidy (XOS) predstavujú špecifickú kategóriu oligosacharidov, ktoré sú významným zástupcom prebiotík.  XOS podporujú rast a aktivitu prospešných črevných mikroorganizmov, čím prispievajú k udržaniu zdravej črevnej mikroflóry. Vďaka svojej unikátnej štruktúre majú xylooligosacharidy schopnosť odolať tráveniu v horných častiach tráviaceho traktu, čo umožňuje ich neskoršiu fermentáciu v dolných častiach, konkrétne v hrubom čreve. Tento proces fermentácie je kľúčový pre produkciu krátkoreťazcových mastných kyselín, ktoré sú dôležité na udržanie zdravia črevnej steny a celkového zdravia človeka. Navyše, využitie XOS ako prebiotík môže prispieť k zlepšeniu trávenia, znižovaniu rizika vzniku patogénnych infekcií v črevách a podpore imunitného systému. Vzhľadom na tieto benefity, xylooligosacharidy sa stávajú predmetom zvýšeného záujmu vo vedeckých výskumoch a aplikáciách v oblasti funkčnej výživy a diétetiky.

Inulín, prírodná vláknina, predstavuje značný prínos pre ľudské zdravie vďaka svojej kapacite efektívne redukovať koncentráciu lipoproteínov nízkej hustoty (LDL), často označovaných ako "zlý" cholesterol. Toto znižovanie LDL cholesterolu má priamy vplyv na prevenciu vzniku kardiovaskulárnych patológií, čím podporuje udržiavanie zdravého srdca a cievneho systému.

NOSIČ: Maltodextrín

OSTATNÉ ZLOŽKY: ovocný pektín, citrát sodný, kyselina citronová, stévia, rastlinný olej (karnaubský vosk), príchuť jahoda.

UPOZORNENIE: Výživový doplnok. Dátum spotreby produktu je 24 mesiacov od dátumu výroby. Skladujte na suchom mieste, chránené pred slnečným žiarením pri izbovej teplote. Prípravok nie je určený pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Osoby liečené cytostatikami alebo imunosupresívami potrebujú konzultáciu svojho ošetrujúceho lekára.

Certifikácia výroby: HACCP, ISO 9001, ISO 22 000, GMP

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: