Teraz prebieha: Zľava 15% pri nákupe nad 25€ použi kupón: EXTRA15

Dudu Osun

Čierne africké mydlo Dudu Osun je vyrábané ručne, podľa tradičnej receptúry. Má typickú čiernu farbu, ktorú získava vďaka cenným ingredienciám z tropických pralesov Afriky. Obsahuje extrakt zo stromu Osun (camwood) s hĺbkovo čistiacim účinkom. Výborne sa osvedčilo na pokožku s problematickými prejavmi ako akné, ekzém a psoriáza. Okrem liečivého extraktu Osun obsahuje aj med, aloe vera a ďalšie hydratačné a vyživujúce zložky. Má nerovnomernú farbu, ktorá je pre neho typická. Čisto prírodný produkt.

 

Najpredávanejšie

dudu osin cierne mydlo klasik
Čierne mydlo Dudu Osun klasik 150g
3 – 5 dní
Kód: DO304228
€6,26
cierne mydlo dudu osun
Čierne mydlo Dudu Osun bez vône 150g
3 – 5 dní
Kód: DO304242
€6,26
2 položiek celkom
dudu osin cierne mydlo klasik
Zľava 15%pri nakupe nad 25€ s kupónom: EXTRA15
€6,26

Čierne africké mydlo s liečivým účinkom na problematickú pokožku. Akné, ekzémy, psoriáza. S antiseptickým účinkom.

Kód: DO304228
cierne mydlo dudu osun
Zľava 15%pri nakupe nad 25€ s kupónom: EXTRA15
€6,26

Čierne africké mydlo bez vône s liečivým účinkom na problematickú pokožku. Akné, ekzémy, psoriáza. S antiseptickým účinkom.

Kód: DO304242

Čierne africké mydlo na akné

Mydlo Dudu Osun sa často volá aj čierne  mydlo na akné. Je to preto, že si obľúbili teenageri s akné ako aj dospelí, ktorých občas potrápia prejavy nečistej pleti. Prečo sa toto mydlo osvedčilo na akné? Má veľmi dôležité vlastnosti, ktoré sú pri čistení pleti s akné dôležité:

  • hĺbkové čistenie pórov
  • antiseptické účinky
  • hojivé pôsobenie
  • jemný peelingový účinok

Pri akné je dôležité pokožku čistiť dôkladne, aby sa v rozšírených póroch nehromadili nečistoty a odumretá pokožka. Práve vďaka jemnému peelingovému účinku je čierne mydlo Dudu Osun ako stvorené na riešenie problémov nečistej pleti.

cierne africke mydlo dudu osun

Mydlo na ekzém

Čierne africké mydlo sa využíva aj na ekzematickú pokožku. Obsahuje vyživujúce a hojivé zložky, ktoré priaznivo pôsobia na ekzém. Pokožka s ekzémom, by sa počas umývania nemala príliš vysušovať. Je dôležité, aby prostriedok na umývanie obsahoval aj zložky, ktoré pokožke vrátia stratenú hydratáciu a tuk. V tomto africkom mydle nájdete aj bambucké maslo, palmový olej a popol z kakaových lúskov. Preto je čierne africké mydlo tak obľúbené aj pre umývanie pokožky ekzematikov.

Okrem problematickej pokožky africké mydlo využijete aj na umývanie pokožky so striami a na holenie. Výborne pení za čo môže popol s kakaových lúskov.