Ekodrogéria

Pranie, upratovanie a čistenie síce nie sú úplne obľúbené činnosti, no určite aj vy máte radi pocit čistoty vo vašom domove. Ekodrogéria prináša pridanú hodnotu vášmu domovu z hľadiska zdravia a čistoty. Neobsahuje žiadne chemikálie a pocit po upratovaní je o čosi lepší a krajší. Takisto prádlo, ktoré vyperiete v ekologickom pracom prostriedku je omnoho príjemnejšie pre pokožku.

Značky ekodrogérie Sonett a Sodasan ponúkajú celú škálu prípravkov na pranie ako napr. prací prášok, prací gél, pracie gél pre bábätká ako aj mydlo na škvrny. Upratovanie vyriešite prípravkom na čistenie kúpeľne a kuchyne. Obľúbený je aj tekutý piesok na čistenie vane. Univerzálny čistič využijete na čistenie podlahy, kúpeľne, povrchov, dlažby. Jednoznačne najlepšie hodnoteným prípravkom je prírodný dezinfekčný čistič Sonett.

Najpredávanejšie

192 položiek celkom
vlozky ultra long natracare
TOP PRODUKT
€3,79

Dámske vložky z bio bavlny extra dlhé pre silnú menštruáciu a na noc. Nebielené chlórom. Nedráždia citlivú pokožku v intímnej oblasti. Prírodný materiál umožňuje pokožke dýchať.

Kód: NAT3201
damske vlozky ultra super natracara
TOP PRODUKT
€3,89

Dámske vložky z bio bavlny. Tenké, diskrétne a pohodlné. Nebielené chlórom. Nedráždia citlivú pokožku v intímnej oblasti. Prírodný materiál umožňuje pokožke dýchať. 12 ks

Kód: NAT014
gel na riad sensitive sonett
Tip TOP PRODUKT
€4,39

Jemný gél na riad bez vône. Vhodný pre alergikov a citlivú pokožku. Môže sa použiť aj ako univerzálny čistiaci prostriedok v domácnosti.

Kód: SON230763
Damske slipove vlozky jednotlivo balene dlhe Natracare
€2,79

Dámske intímky z bio bavlny vhodné na každodenné používanie. Každá vložka je jednotlivo balená. Vhodné do kabelky. Nedráždia citlivú pokožku v intímnej oblasti.

Kód: NAT3140
damske vlozky mini
€2,89

Dámske intímky z bio bavlny. Nebielené chlórom. Vhodné na každodenné používanie. Nedráždia citlivú pokožku v intímnej oblasti. Prírodný materiál umožňuje pokožke dýchať. 

Kód: NAT006
damske vlozky tvarovane
TOP PRODUKT
€2,89

Dámske intímky z bio bavlny. Nebielené chlórom. Vhodné na každodenné používanie. Nedráždia citlivú pokožku v intímnej oblasti. Prírodný materiál umožňuje pokožke dýchať. 30ks.

Kód: NAT007
dezinfekcny cistic 0,5l
TOP PRODUKT
od €8,20

Prírodný dezinfekčný čistič s antibakteriálnym účinkom.

Kód: SON025
Tablety do umývačky riadu Sonett
TOP PRODUKT
€7,60

Bez chlóru, fosfátov a enzýmov. Neobsahujú syntetické vône.

Kód: SON003
ultra extra super damske vlozky
TOP PRODUKT
€3,79

Dámske vložky z bio bavlny extra super pre strednú až silnú menštruáciu. Nebielené chlórom. Nedráždia citlivú pokožku v intímnej oblasti. Prírodný materiál umožňuje pokožke dýchať

Kód: NAT2215
Odstraňovač vodného kameňa Sonett
€4,74

Prírodný prostriedok na odstránenie vodného kameňa.

Kód: SON022
cistic na povrchy kupelna
Tip TOP PRODUKT
od €3,27

Prírodný čistiaci prostriedok do kúpeľne a kuchyne. Výborne odstraňuje vodný kameň.

Kód: SON019
bambusove tycinky do usi pandoo
Novinka
€1,79

Ekologické zero waste vatové tyčinky do uší. Vyrobené z bambusu a bavlny pre jemné čistenie uší.

Kód: PAN309722
gel na riad levandula mata 1 sodasan
od €2,92

Prírodný gél na riad s vôňou levandule a mäty. Dôkladne umýva riad, je šetrný k pokožke. Neobsahuje žiadne chemikálie.

Kód: SOD2014
sprej do lesa
€9,86

Zmes esenciálnych olejov tradične používaných v aromaterapii na odpudzovanie hmyzu.

Kód: MLO043
sonett wc cistic mata myrta 075l
TOP PRODUKT
€3,80

Prírodný čistič na WC. Dôkladne čistí a dezinfikuje.

Kód: SON065
magnolie ekologicky prostriedok na plachanie
€4,74

Pre jasné a žiarivé farby

Kód: SOD1610
praci prostriedok na funkcne pradlo sodasan
€8,50

Jemný a šetrný k farbám a vláknam

Kód: SOD1550
ultra extra normal natracare
TOP PRODUKT
€3,79

Dámske vložky z bio bavlny extra normal ľahšiu až stredne silnú menštruáciu. Nebielené chlórom. Nedráždia citlivú pokožku v intímnej oblasti. Prírodný materiál umožňuje pokožke...

Kód: NAT3256
Hore
Ďalšie produkty

Čistý domov s ohľadom na prírodu a zdravie

V čistom domove sa cítime príjemne. Upratovanie je dôležité v každej domácnosti. Ako ho však robiť rozumne s ohľadom na zdravie rodiny a prírody? Riešenie je jednoduché. Používajte moderné ekologické čistiace prostriedky na čistenie skla, povrchov, ako aj na kúpeľnu a kuchyňu. Ideálne riešenie ponúka priekopnícka značka v ekodrogérii Sonett. Moderné ekologické prípravky na čistenie toalety, dezinfekciu, odstraňovanie vodného kameňa sú vyrobené z rastlinných surovín. Sú úplne biologicky odbúrateľné a nezaťažujú spodné vody.

Ako prať a upratovať lepšie

Bonusom je ich vysoká účinnosť, ktorá sa vyrovná bežným prípravkom na upratovanie. Tie však obsahujú škodlivé chemikálie, dráždia pokožku a zanechávajú v domácnosti umelú parfemáciu, ktorá z dlhodobého hľadiska nášmu organizmu škodí. Podporte svojim rozhodnutím aj vy správne smerovanie a zvoľte na upratovanie vášho domova ekologické čistiace prostriedky. Oceníte aj príjemné prírodné vône, pocit čistoty a úplnú bezpečnosti pre zdravie detí, alergikov aj domácich miláčikov. Ekologické prípravky na upratovanie nezaťažujú spodné vody. Ich použitie sa nekončí spláchnutím do potrubia, ale drží svoje rozumné využitie aj omnoho ďalej.

ekopranie

Ekopranie pre modernú rodinu

Dnes sa omnoho viac zamýšľame nad tým ako vplývame svojimi rozhodnutiami na zdravie detí, zvierat a prírody. Z obrovskej ponuky rôznych prípravkov na upratovanie a pranie si môžeme zvoliť ten s pridanou hodnotou pre zdravie aj ekológiu. Je rozumné podporiť značky, ktoré venujú svoje úsilie do vytvorenia niečo lepšieho, čo nám vytvorí lepšie budúcnosť. Čo sa týka upratovania kúpeľne, kuchyne aj wc, môže to byť práve overená značka Sonett alebo Sodasan.

Sonett je najlepšie hodnotená značka pre ekopranie, čo dokazujú aj priame skúsenosti našich zákazníkov. Najlepšie hodnotený produkt je Prací gel bez parfemácie. Používa sa pre bábätká a alergikov, ale ocenia ho úplne všetci.

Obe tieto značky pochádzajú z Nemecka, kde je dôraz na ochranu životného prostredia vysoký. Sú mimoriadne účinné, obľúbené a cenovo dostupné. Sme radi, že vám ich dlhodobo môže ponúknuť a byť tak súčasťou vašich najlepších rozhodnutí.