Podpora libida

Strata libida môže ovplyvnená rôznymi faktormi, ktoré nás ovplyvňujú v živote. Môže to byť únava, vyčerpanie, stres, hormonálna nerovnováha, ale aj rutina v partnerskom života. Strata libida sa týka aj mužov a žien. Ak by ste chceli podporiť svoje libido, vyskúšajte jednoduché podporné prostriedky z prírody.

Ako podporiť nízke libido

Príroda ponúka na zvýšenie libida bylinky, ktoré podporujú chuť na sexuálnu aktivita prirodzene bez zásahu do organizmu. Najlepšie bylinky na libido sú kotvičník, schizandra, krpčiarka, ginko. Kotvičník zemný je veľmi obľúbená bylinka pri strate chuti na sex u mužov a žien. Upravuje hormonálnu nerovnováhu, čo je veľmi dôležitý faktor pre zdravú sexuálnu aktivitu. Odborná literatúra o bylinkárstve spomína aj jeho priaznivé účinky pri neplodnosti. Muži ho oceňujú aj pre zlepšenie erekcie a celkovú podporu sexuálnej aktivity.

Strata libida u ženy

Žena môže libido stratiť veľmi ľahko a to vlyvom hormonálnej nerovnováhy. Väčšinou je strata libido len prechodná a sama sa upraví. Ak však dlhodobejšie nemáte záujem o sexuálnu aktivitu s partnerom vyskúšajte bylinky na libido alebo čínsku medicinu. Pre ozvláštnenie spoločných chvíľ môžete využiť aj čisto prírodné oleje s krásnymi vôňami pre podporu zníženého libida. Vyskúšajte masážny olej Tantra od Nobilis Tilia alebo olej Erotika od Saloos. Vôňa Tantra s mimózou, ylang ylang a škoricou pôsobí afrodiziakálne a navodzuje príjemné relaxačné chvíle. Môžete ju využiť v aromalampe, difuzéri alebo na aromakameni a spríjemniť si tak spoločný večer.

libido

Bachove kvapky na libido

Menopauza a tehotenstvo môžu byť tiež príčinou hormonálnych zmien a straty libida u ženy. Bachove esencie ponúkajú ideálne riešenie, keď nechcete zaťažovať svoj organizmus a hľadáte jemné prírodné riešenie pre podporu libida. Kvapky na libido obsahujú Bachove esencie, ktoré celkovo podporujú erotickú túžbu a zmyselnosť.

Bylinky na libido

Čínske medicína ponúka bylinky na nízke libido podľa overených receptúr. Overená zmes je Blahodárna sila koreňov You gui wan. Nájdete ju aj pod názvom Slasť uprostred novi alebo Jelenia sila. Literatúra u TCM uvádza priaznivý účinok pri zníženom libide, slabej erekcii a zníženom počte spermií. Zmes je určená pre ženy aj pre mužov pre nedostatočnej chuti na sex. Bylinky v tejto zmesi podporujú obličky. Obličky sú podľa TCM zdrojom energie a vitality a tiež sexuálnej energie. Terapeuti čínskej medicíny často spomínajú aj hubu Cordyceps ako liek na znížené libido pre mužov a ženy.

 

Najpredávanejšie

32 položiek celkom
Ženšen - Ren Shen tinktúra YaoMedica
€21,60

Tinktúra zo Ženšenu. Duševný aj fyzický stav a výkon, koncentrácia, koordinácia, stres. Podporuje erekciu. Je to výrazný adaptogén a antioxidant. 

Kód: YM027
Nápoj nebeskej víly - TCM Herbs
€27,19

Tradičná čínska medicína. Čínsky bylinný nápoj pre ženy.

Kód: TCH888
Oh Boy kapsuly Organic India 1
Novinka VÝHODNÁ CENA
€37,99

Bylinná ajurvédska zmes Oh-Boy! prirodzene zlepšuje mužskú sexuálnu výkonnosť, silu a reprodukčné funkcie. Oh-Boy zvyšuje výdrž, mužnosť a vitalitu, zvyšuje libido.

Kód: ORI980
ashwagandha kapsule organic india
VÝHODNÁ CENA
€14,29

Ashwagandha (Ašvaghanda) prispieva k zníženiu stresu, k podpore vitality a sexu. Priaznivo pôsobí pri srdcovo-cievnych ochoreniach a podpore imunity.

Kód: ORI004
male support formula planet ayurveda
VÝHODNÁ CENA
€18,59

V rámci ajurvédy 3 najúčinnejšie byliny na podporu reprodukčného systému u mužov a celkovú podporu funkcie mužských reprodukčných orgánov. Dodanie energie a...

Kód: PA36
gugulipid kapsule planet ayurveda
VÝHODNÁ CENA
€18,59

Antioxidant. Cholesterol. Tuky. Gugulipid znižuje tvorbu cholesterolu v pečeni a ako antioxidant zabraňuje oxidácii cholesterolu, čím pôsobí proti ateroskleróze. Používa sa aj...

Kód: PA12
female health support planet ayurveda
VÝHODNÁ CENA
€18,59

Hormonálna sústava, reprodukčný systém, menštruácia, endometrióza, libido.... Tie najlepšie ajurvédske bylinky na ženské problémy. 

Kód: PA39
ashwagandha kapsuly planet ayurveda
VÝHODNÁ CENA
€18,59

Upokojenie nervovej sústavy. Energia. Afrodiziakum. Mozog, srdce. Najlepšie prírodné tonikum v rámci ajurvédskej medicíny. Upokojuje nervovú sústavu a vracia energiu.

Kód: PA01
sprchovy olej erotika saloos
€5,12

Podporuje vzájomnú partnerskú blízkosť, uvoľňuje napätie, zmierňuje stres a pôsobí ľahko afrodiziakálne

Kód: SAL00E
zmes eterickych olejov tantra nobilis
VÝHODNÁ CENA
€11,57

Sladká zmes prehlbuje prežitok z erotickej a tantrickej masáže a má zmyselnú exotickú vôňu.

Kód: E2006B
rozkvitnuta zahrada tinktura yaomedica
€11,60

Tinktúra z čínskych byliniek podľa receptúry tradičnej čínskej medicíny. Menopauza, návaly tepla, hormonálna nerovnováha, bolesti hlavy, suchosť slzníc.

Kód: YM107
Návrat mladosti - Huan Shao Dan tinktúra z čínskych bylín YaoMedica
€11,60

Tinktúra z čínskych byliniek podľa receptúry tradičnej čínskej medicíny. Starnutie. Anti ageing zmes bylín.

Kód: YM065
Jelenia sila -You Gui Wan Jia Jian tinktúra z čínskych bylín YaoMedica
€11,60

Tinktúra z čínskych byliniek podľa receptúry tradičnej čínskej medicíny. Zimomrivosť, studené končatiny, podpora libida

Kód: YM034
Cordyceps tinktúra YaoMedica
€11,60

Tinktúra z čínskej medicinálne huby Cordyceps. Imunita, únava, pečeň, energia, sexualita...

Kód: YM026
CORDYCEPS CS4 - MycoMedica
€26,76

Medicinálna huba používaná oddávna pre harmonizačný vplyv na organizmus. Vitalita, odolnosť, energia, posilnenie libida. Bohatý zdroj betaglukánov, minerálov, stopových prvkov...

Kód: MYC37
napoj zo zlateho korena
€59,39

Tradičná čínska medicína. Čínsky bylinný nápoj. Fyzická a psychická odolnosť.

Kód: TCH877
prebudenie sipkovej ruzenky
€18,99

Tradičná čínska medicína. Tradičná čínska bylinná zmes. 30g v prášku.

Kód: TCH050
smilax
€7,96

Smilax je systémovo pôsobiaca rastlina so širokou škálou účinkov na ľudské zdravie, pričom mnoho z nich je špecifických práve pre boreliózu a jej symptómy.

Kód: NADSV11
Hore
Ďalšie produkty