Ušetri 10% s kupónom FLASH pri nákupe nad 25€

3 voňavé krémiky od Nobilis Tilia

Ahojte ! Z Bioterry mi tentokrát dali na otestovanie tri voňavučké krémiky na pleť.

Čo vám budem hovoriť, jeden lepší ako druhý :-) Nobilis vždy poteší. Majú unikátne receptúry, ktoré si sami vytvárajú vo vlastných laboratórích. A tie suroviny ! To je kvalita ! Hneď viem, že rozumejú výrobe kozmetiky.

Takže tie krémiky:

Lipový krém prejasňujúci krém Tilia od Nobilis Tilia som testovala ako prvý. Má úžasnú vôňu. Netradičnú, úplne inú ako očakávate od krému na tvár. Levanduľa a ruža to je klasika, ale toto je zmes lipy, medu, vanilky....ako voňavý bylinkový čaj...Za vôňu dávam plný počet bodov ! Samozrejme je to vôňa vytvorená z kompozície éterickych olejov a extraktov z rastlín, ktoré sú v kréme. Žiadny syntetický parfém. To by moje zjemnelé čuchové zmysly nevydržali :-)

Konzistencia je príjemná ľahučko roztierateľná. Krém je určený na pleť po 30tke s prvými vráskami. zvláštnosťou v zložení je, že prvou zložkou je ako obvykle voda ale mandľový a jojobový olej. To robí tento krém dostatočne výživným. Veľmi ho ocení hlavne suchá pleť, pri mastnejšie by som bola trochu opatrnejšia. Ak máte mastnejšiu pleť a chcete ho vyskúšať, použite ho len na noc. Pre suchú pleť bude ale hotovým balzamom. Určite bude vhodný aj na oveľa zrelšiu pleť, nie len po 30tke. Ale aj omnoho neskôr. Zo zloženia ma zaujalo použitie lipovej kvetovej vody. Má veľmi zvláčňujúce a hojivé účinky a skvele dopĺňa ostatné výživné zložky. Krém je svojím zložením rozhodne výnimočný a bude patriť medzi vaše obľúbené.

Bioaktívny omladzujúci krém Nobilis Tilia je určený pre vyslovene zrelú pleť. Má ľahkú konzistenciu, vôbec nie je prehnane mastný. Vôňa ? Exkluzívna, ženská ruža - Rosa canina. Ak ju milujete, neváhajte. Zloženie krému je vyslovene zamerané na zrelú pleť, ktorá potrebuje antioxidanty, aby boli bunky chránené pred nepriaznivými vplyvmi a zároveň bola podporená ich obnova, ktorá vekom slabne. Preto výrobca nešetril rakytnýkovým olejom, makadamiovým olejom, kakaovým maslom a samozrejme olejom z ruže. Bambucké maslo a jojobový olej doĺňajú túto skvelú antioxidačnú zmes.

Krém je tak ľahučký, že ho iste ocenia aj mladšie vekové kategórie na prevenciu pre vráskami, prípadne na nočné ošetrenie pleti. Krém sa ľahko vstrebáva a dokonca ma ochranný faktor 4. Pleť výborne ochráni aj v nepriaznivom počasí.

Levanduľový krém Chere Nobilis Tilia je veľmi príjemný ľahký krémik pre cilivejšiu pleť so sklnom k podráždeniu. Levanduľa spolu s aloe vera majú upokojujúci účinok a miernia podráždenie, čo aj hneď po nanesení pocítite. krém výborne hydratuje a obalí pleť ľahučkým závojom, takže už nepocítite žiadne nepríjemné pnutie. Vôbec nie je mastný, napriek tomu že obsahuje aj výživné zložky ako mandľový olej a bambucké maslo. Veľmi jemne vonia po levanduli. Určite sa hodí na každý typ pleti, ktorá prechodne potrebuje zmierniť podráždenie, napr. aj po opaľovaní. Je to taký univerzálny krém, ktorý sadne všetkým vekovým kategóriám.

lipovy krem

Nobilis Tilia ponúka aj ďalšie zaujímavé receptúry, tak verím, že som vám aspoň trochu uľahčila výber a nejaký ten krémik si vyberiete :-)