Nakúp teraz s 15% zľavou s kupónom LETO15.

POZOR: Od 30.6.2022 do 5.7.2022 máme dovolenku.

Objednávky, ktoré do dovolenky nestihneme vybaviť, budeme postupne vybavovat od 6.7.2022. Ďakujeme za pochopenie.

Bambucké maslo s argánovým olejom Oléanat

Bambucké maslo je samo o sebe výborná prírodná surovina s mimoriadne pozitívnymi účinkami na pokožku. Ale čo ak sa k nemu pridá jeden z najluxusnejších olejov na pleť  - argánový olej ?

Je to jednoducho skvelá kombinácia! Čo viac si suchá pokožka môže priať. Vďaka spojeniu bambuckého masla s argánovým olejom, je tento typ pleťového balzamu viac vláčny a mäkší ako iné balzamy s bambuckým maslom. Ľahko sa prstom naberá a rozotiera či už na tvár alebo na ruky.

Oléanat ako vždy ponúka produkt vyrobený z kvalitných surovín v ich vlastnej domácej manufaktúre. Na konzistencii, vôni aj pocite pri používaní to aj rýchlo spoznáte.

Bambucké maslo s argánovým olejom môžete použiť  na tvár pre extra suchú pokožku, ako ochranný balzam do nepriaznivého počasia alebo jednoducho ako extra výživu a prevenciu pred tvorbou vrások.Pleť, ktorá miluje výživu a hutnejšie mastnejšie krémy bude z tohto balzamu profitovať !

Nič tak nezvláčni poškodenú pokožku na rukách ako tento výnimočný balzam. Na to, že je naozaj výživný a teda aj mastný sa dobre vstrebáva a nenechá ruky dlho mastné, tak že nemôžete nič chytať :-) O pár sekúnd máte na rukách príjemný pocit a nepríjemné pnutie a suchá pokožka je preč. Dobre chráni aj pri nutnosti častého umývania rúk.

Bambucké maslo s argánovým olejom má príjemnú unisex vônu, ktorá určite nebude vadiť ani mužom alebo deťom. Je naozaj neutrálny a vhodný pre celú rodinu aj deti.  Samozrejme parfém je vyrobený z éterických olejov, produkt  má 100% prírodné zloženie, dokonca v BIO kvalite.

Jednoducho je to jeden z tých praktických všestranných kozmetických produktov, ktorý sa oplatí mať doma. A navyše, Oléanat ešte nesklamal :-)

bambucke s arganovym N