Urtekram Nová značka v ponuke

Príbeh značky Urtekram sa začal v roku 19972 v dánskej Kodani. Vtedy bola ešte populárna masová výroba, ale kde tu sa už začínali objavovať aj ekológovia. Lisbeth a Ronnie si založili malý obchodík s bylinkami a eko bio tovarom. Postupne sa stali známejší a tak vznikla značka Urtekram. Firma postupne rástla, vyvíjala vlastné produkty, vylepšovala ich a tak si vybudovala široký okruh odberateľov doma a postupne aj v zahraničí.

V súčastnosti firma Urtekram vyvíja každý rok nové produkty, vylepšuje receptúry a čo je najdôležitejšie, stále dbá na použitie čo najkvalitnejších surovín pokialľ možno v bio kvalite. Všetky svoje produkty vyrábajú s maximálnym ohľadom na prírodu a udržateľným spôsobom.

Preto, čokoľvek si kúpite od Urtekramu, neurobíte chybu. Ich produkty sú výnimočné a plné darov prírody. Pri ich použití budete mať príjemný pocit, že ste urobili niečo viac pre seba aj pre prírodu.

Čo znamená názov "Urtekram" ?

V dánskom slovníku nájdeme vysvetlenie slova Urtekrammer ako predajca/obchodník s liečivými bylinkami a korením, prípadne obchodníka s lokálnym tovarom. Presne takto začínali zakladatelia Urtekramu - ako predajcovia s bylinkami v meste Kodaň. Dnes by sme takýto obchod nazvali ako "BIOobchod" . Okrem toho slovo "kram" znamená v dánčine objatie. To presne vystihuje aj spôsob fungovania súčasnej firmy Urtekram, kde vládnu veľmi priateľské a vrúcne vzťahy.

Certifikácia

Prírodná kozmetika Urtekram je certifikovaná známkami Ecocert Cosmos Cosmetics a Vegan.

urtekram vlasova kozmetika_1

levandulova rada urtekram

urtekram baby rada

rada bez parfemacie urtekram