-15% zľava pri nákupe nad 15€ s kupónom: GREEN15

Hands of veggies

Hands of veggies - sila zeleniny pre pokožku aj vlasy

Hands of veggies rakúska značka prírodnej zeleniny, ktorá sa vo svojich zloženiach zameriava na využitie výťažkov z rôznych druhov zeleniny, ale aj byliniek a korenia.

Nápad využiť zeleninu je originálny a veľmi efektívny. Zelenina je totiž plná vitamínov, minerálov a antioxidantov, čo je pre našu pokožku ako aj vlasy veľmi prospešné.

Čo najlepšia charakterizuje značku Hands of veggies:

  •  mladá inovatívna a plná originálnych nápadov
  •  svieža s nádhernými vôňami
  •  ponúka originálne a účinné recepty pre vlasy a pokožku
  •  jednoznačne je vegánska a v bio kvalite

zelenina

Vysoká kvalita kozmetika Hands of veggies je daná aj špeciálnym spôsobom konzervácie. Výrobcovia používajú fermentovanú zeleninu, ktorá nielenže pôsobí pozitívne na vlasy aj pokožku, ale účinkuje aj ako konzervant. Preto už nie je potrebné použiť žiadne ďalšie konzervanty.

Najobľúbenejšími produktami Hands of veggies sú jednoznačne šampóny. Brokolica, fenikel, chilly, tekvica, šalvia, to všetko sú zelené poklady zo záhrady, ktoré objavíte aj vo vlasovej kozmetike Hands of veggies.

Hands of veggies je pre všetkými nadšencov prírodnej kozmetiky a inovatívnym a zaujímavým zložením. Preneste svoju záhradu aj do kozmetiky pre zelenší a zdravší život na našej planéte.