Krémy a balzamy na ruky (Naše tipy)

Krém na ruky BIO Goji & Oliva Sante

Hydratačný krém na ruky s výťažkom z goji a bambuckým maslo zvláčňuje a hydratuje suchú pokožku. Veľmi dobre sa vstrebáva. Nezanecháva mastný pocit. Je vhodný najmä keď chcete mať ruky vláčne, ale nie mastné. Tento hydratačný krém obsahuje aj olej z kamélie, kokosový olej, olivový olej a slnečnicový olej. Výborný pomer kvalita - cena.

Krém na ruky Basis Sensitiv Lavera

Obľúbený hydratačno-výživný krém od Lavery chráni namáhané ruky. Z výživných zložiek obsahuje bambucké maslo, mandľový olej a jojobový olej. Okrem toho obsahuje aj extrakt z nechtíka a kamiliek, ktoré ošetrujú drobné poranenia a prasklinky na pokožke. Krém sa dobre vstrebáva a nezanecháva mastný film.

Krém na ruky Bambucké maslo Sante

Hydratačný a zároveň výživný krém na ruky s bambuckým maslom sa veľmi dobre vstrebáva. Obsahuje viac vyživujúcich zložiek ako krém Bio Goji & Oliva od Sante. K zvláčňujúcemu účinku prispieva aj kokosový olej, hroznový olej, extrakt z granátového jablka, makadamiový olej, slnečnicový olej a extrakt z aloe vera. Krém nezanecháva ruky mastné. Po jeho nanesení môžete chytať čokoľvek :-)

Bambucké maslo s argánovým olejom Oléanat

Výživný balzam z tradičného bambuckého masla obohatený cenným argánovým olejom dokonale zvláčni namáhanú pokožku rúk. Tuhá konzistencia bambuckého masla je zjemnená argánovým olejom. Preto sa tento balzam roztiera o niečo ľahšie ako klasické čisté bambucké maslo. Balzam zanecháva na rukách ochranný film. Je výborný najmä v zime, keď pokožka rúk praská. Dve vysoko účinné zložky budú chrániť vaše ruky aj v tých najväčších mrazoch. Balzam má príjemnú nevtieravú vôňu.

Regeneračný krém na ruky Granátové jablko

Extra výživný krém na ruky bez mastného efektu. Tento krém suchú pokožku dokonale zvláčni bez toho, aby ste mali pocit mastných rúk. Obsahuje veľmi výživný olej z granátového jablka. Má výrazné anti ageing účinky a podporuje obnovu buniek. Pokožku vyhladzuje a zabraňuje jej predčasnému opotrebovaniu. Špeciálnu receptúru tohto krému dopĺňajú nezmydliteľné časti avokádového a olivového oleja.

Bambucké maslo BIO karité Saloos

100% bambucké maslo je overeným prostriedkom na suchú pokožku rúk. Výborne premasťuje a zvláčňuje suché ruky. Zanecháva ochranný mastný film. Tým pomáha ruky chrániť v chladnom a vlhkom počasí, pri častom umývaní rúk, pri namáhavej práci. Výhodou je, že neobsahuje žiadne iné zložky ani esenciálne oleje a preto je riziko podráždenia alebo alergickej reakcie minimálne. Je vhodné na detskú alergickú aj ekzematickú pokožku rúk.

kremy a balzamy na ruky1