Halloweenska zľava -12% s kupónom - 12EXTRA - platí pri nákupe nad 15 EUR.

Crystal Spring

Prírodné deodoranty Crystal Spring neobsahujú hliník ani iné chemické látky. Sú bez parabénov, propylén glycolu, alkoholu a triclosanu. Majú čisto prírodné zloženie.

Obsahujú minerálnu soľ, ktorá má schopnosť zabraňovať rozkladu baktérií a tým bráni vzniku pachu potu. Tento antibakteriálny účinok je podporený bio aloe vera gélom a rôznymi rastlinnými výťažkami z bylín a éterickými olejmi. Deodoranty neupchávajú póry v pokožke a nebránia prirodzenej regulácii teploty tela potením.

Deodoranty Soľ Zeme Crystal Spring nie sú testované na zvieratách a výrobca získal za ne niekoľko ocenení za kvalitu. Spoľahlivo chránia pred pachom potu po celý deň. Nezanechávajú biele stopy na oblečení. Takisto sú vhodné pre vegánov.

Môžete si vybrať neutrálny deodorant bez vône alebo dámsku či pánsku verziu. V ponuke sú spreje alebo praktické roll ony.

 

Najpredávanejšie

7
13 1713
Značky

Stránka 1 z 1 - 14 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 14 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.